Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Samsung A3 2016 Ekran ve Cam Değişimi

Samsung A3 2016 ekran ve cam değişimi işlemleri genel itibari ile akıllı cep telefonu sahiplerinin en fazla bize sordukları konulardan bir tanesi. Çarpma, düşme, sıvı kaynaklı ya da kullanımdan ötürü ekran ve camda çeşitli sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Ortaya çıkan bu sorunlar illa ki cam ve ekranın ikisinde de meydana gelmez. Kimi zaman sorun yalnızca ekran kaynaklı ya da cam kaynaklı olabilmektedir. Dolayısıyla değişim işlemleri yapılmadan önce bu konunun netleştirilmesi son derece önemlidir.

 

Samsung A3 2016 Ekran ve Cam Değişiminde Sıklıkla Sorulan Sorular

  • Cam ve ekran değişimi işlemimizin öncesi ve sonrasında telefonunuzda herhangi bir sıfırlama ve bilgilerin kaybolması gibi bir sorun ortaya çıkmaz.
  • Ekrandaki görüntü kalitesi, cihazı ilk satın aldığınız düzeye çıkartılmış olur.
  • İşlem sonrasında dokunmatik hızı ve hassasiyeti gibi ekranla alakalı performansta değişim meydana gelmez.
  • Cihazınızın cam değişimi esnasında özel bir cihaz kullandığımız için dokunmatik aksamda herhangi bir sorun ortaya çıkmaz.
  • İşlemleri sona erdirince cihazınızı özel testlere sokarak size teslim ederiz.
  • Teslim öncesinde tekrardan bu sorunları yaşamamanız adına kırılmaz cam koruyucu ücretsiz olarak telefonunuzun ekranına takarız.

 

Samsung A3 2016 Cam ve Ekran Değişimi İşlemlerinde Bunları Bilmelisiniz

Bilinenlerin aksine cihazlarda yer alan ekran ve cam birbirinden tamamen farklı iki parçadır. Kullanım alanındaki farklılıkların yanı sıra değişimleri esnasında yapmakta olduğumuz işlemler de birbirinden oldukça ayrıdır. Deneyimli teknik ekibimiz cam değişim işlemini 1 2 saat içerisinde tamamlarken ekran değişimi için süre ise yarım saattir. Bu işlemlerin farkı konusunda tam anlamıyla bilgi sahibi olmak adına kısa bir araştırma yaparak işlemler hakkındaki videoları izleyebilirsiniz.

 

Samsung A3 2016 Ekran ve Cam Değişimi Fiyatları

Bünyemizde yapılan Samsung A3 2016 ekran değişimi fiyatı 500TL olup gerçekleştirilecek işlemler sonrasında gerekli testler yapılarak cihazınızın teslimi tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

Profesyonel bir şekilde gerçekleştirilen Samsung A3 2016 cam değişimi ücreti ise 150TL’dir. Ekran ve cam değişim işlemlerini yapmamızdan sonra kısa bir süre içerisinde kargo ya da elden teslim işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

 

Nasıl Tamir Ettirebilirim?

+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz. Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

Yerinde Ekran Cam Tamir Değiştirme

Bağlantıdan yol tarifi alarak telefon tamir atölyemize gelerek hizmetinizi daha hızlı alabilirsiniz: https://goo.gl/maps/JFgr39wiAYnbGBA3A

Telefon Gönderimi Nasıl Yapılır?

Yurtiçi kargosu kurumsal müşteri numaramız olan 147339934 ile yurtiçi kargo görevlisini bulunduğunuz yere çağırıp cep telefonunuzu tarafımıza gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top