Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Samsung A3 2017 Ekran Fiyatları

Samsung A13 2017 cam de ekran değişimi işlemleri, akıllı cep telefonlarının kullanılmaya başlaması ile beraber bize sıklıkla sorulan konulardan bir tanesi. Pek çoğunuzun bildiğinin aksine cihazınızdaki ekran ve cam birbirinden farklı iki parçadır. Dolayısıyla her ikisi de darbeler, çizilmeler, yanlış kullanım ve telefonunuzun yüksekten düşmesi sonucunda çeşitli sorunlar ile karşı karşıya kalabilir. Ekran ve cam değişimi konusunda uzun yıllardır tecrübeli olan teknik ekibimiz ise bu aşamada devreye girerek telefonunuzda ortaya çıkan ve kullanımınıza engel olan sorunları özel cihazlar ile gidermeyi başarmaktadır.

 

Samsung A3 2017 Bozuk Ekran ve Cam Nasıl Anlaşılır?

Cihazınızın ön kısmında yer alan camın kırılması ya da çatlaması, bu bölgenin değişimini gerektiren başlıca durumlar iken ekran değişiminin yapılmasını gerektiren durumlar ise çok daha geniş bir yelpazededir. Çünkü ekran cihazınızın alt kısmı ile bağlantı halindedir. Dolayısıyla ekranınızda ortaya çıkacak olan sorunlardan dolayı telefonunuzun performansında ciddi anlamda değişimler kendini gösterecektir. Görüntünün gidip gelmesi, hayalet görüntünün ortaya çıkması, ekranda renk kaymalarının ortaya çıkması cihazınızın ekranının değişme zamanının geldiğini gösteren en büyük etkenlerdir. Çünkü ortaya çıkan bu durum cihaz ile ekran arasında temassızlığın olduğunu ya da dokunmatik ekranın zarar gördüğünü gösterir. Dolayısıyla sizin de cep telefonunuzun ekranında böylesi sorunlar meydana geliyorsa, bu durum daha ileriye gitmesini engellemek adına vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçmelisiniz.

 

Samsung A3 2017 Ekran ve Cam Değişimi Süreleri ve Fiyatları

Cep telefonunuzu kullanmanızı engelleyen sorunları gidermek adına yapılacak olan işlemler için telefonu kargo ile bize iletebileceğiniz gibi eğer isterseniz kendiniz de getirebilirsiniz. Servisimize gelecek olan cihazınızda ekran ya da cam değişimini yapmadan önce ön inceleme gerçekleştirmekteyiz. Böylece hem yapılacak işlemler hem de aklınızdaki sorular ile alakalı sizleri ayrıntılı olarak bilgilendirmekteyiz.

Teknik ekibimizin yapmış olacağı ekran değişimi 30 dakika sürmekte olup yapılacak işlem sonrası testlerin ardından 1 saat sonunda cihazınız size teslim edilir. Cam değişiminde ise son testler ile beraber süre 3 saattir. Kargo ile cihazınız bize ulaştıysa 3 iş günü içinde telefonunuzdaki sorunları gidererek ücretsiz şekilde kargo ile geri gönderimi sağlarız.

Bünyemizde gerçekleştirilen Samsung A3 2017 ekran değişimi ücreti ekranın orijinal seçilmesi durumunda ise 500TL’dir.

Samsung A3 2017 cam değişimi fiyatı ise 150TL’dir. Yapılacak olan işlemlerin sonucunda cep telefonunuz yüksek performans ile çalışmaya devam edecektir.

 

Nasıl Tamir Ettirebilirim?

+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz. Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

Yerinde Ekran Cam Tamir Değiştirme

Bağlantıdan yol tarifi alarak telefon tamir atölyemize gelerek hizmetinizi daha hızlı alabilirsiniz: https://goo.gl/maps/JFgr39wiAYnbGBA3A

Telefon Gönderimi Nasıl Yapılır?

Yurtiçi kargosu kurumsal müşteri numaramız olan 147339934 ile yurtiçi kargo görevlisini bulunduğunuz yere çağırıp cep telefonunuzu tarafımıza gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top