Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Samsung A30 Ekran Fiyatları

Samsung A30 ekran ve cam değişimi konusunda yapılan işlemler genel olarak cihazın kullanımında oluşan sorunların giderilmesini hedeflemektedir. Birçok kullanıcı kullanmakta olduğu cihazın ekranının ve camının aynı olduğu düşüncesinde. Dolayısıyla cihazlarında kendini gösteren sorunlar hakkında tam olarak bilgi sahibi olamıyorlar.

 

Cam ve Ekran Değişimleri Nelere Göre Belirlenmektedir?

Cep telefonu ekran ve cam değişim işlemleri konusunda yılların beraberinde getirmiş olduğu tecrübeyi her bir cihazsa sunmayı hedefleyen servisimiz, bize ulaştırdığınız cihazı ayrıntılı olarak inceliyoruz. Yapmakta olduğumuz bu inceleme esnasında kullanım performansını düşüren etmenlerin tamamını tespit ederek bunları sizinle paylaşıyoruz.

 

Cihazın ekranında görüntü kaybı, dikey ve yatay şekilde çizgilerin ortaya çıkması, mürekkep akması ve dokunmatik alanın performansının düşük olması gibi sorunlar ekranın değişmesini gerektirmektedir. Ön kısımda çatlak ya da kırılma durumun olması ise yalnızca cam değişimi ile düzeltilmesi ile giderilebilecek sorunlardır.

 

Ekran ve cam değişim işlemleri için cep telefonunuzu kendiniz bize getirebileceğiniz gibi eğer isterseniz Türkiye’nin her yerinden kargo ile bize gönderebilirsiniz. Kargo ile yapacağınız gönderimlerde gerekli olan işlemlerin yapılması dahil 3 iş günü içerisinde ücretsiz olarak telefonunuzu kargoya vererek size ulaşmasını sağlıyoruz. Cam değişim işlemlerinde 1 2 saat içinde, ekran değişimlerinde ise yarım saat içinde işlemleri yaparak telefonunuzu kullanıma hazır hale getiriyoruz.

 

Kaliteli İşçiliği Uygun Fiyata Sizlere Sunuyoruz

Cam ve ekran değişimi yapılmak istendiği zaman pek çok kişi öncelikli olarak fiyat incelemesi yapıyorlar. Gerçekte ise yalnızca fiyat değil aynı zamanda işlemleri yapacak kişilerin deneyimlerinin de ön plana çıkması son derce önemli. Çünkü cihazınızda ekran ve cam değişimi yapılırken meydana gelebilecek olan en ufak bir hata, beraberinde telefonun kullanılmasını engelleyecek tarzdaki sorunları getirebilecektir. Biz de böylesi bir sorunun ortaya çıkmaması adına her bir adımın üzerinde özenle durarak gerekli işlemleri gerçekleştiriyoruz. Teknik servisimiz bünyesinde belirlediğimiz süre garanti kapsamında yapılan Samsung A30 ekran değişimi ücreti 500TL’dir.

 

Özel cihazları kullanarak yaptığımız Samsung A30 cam değişimi fiyatı 150TL olup işlemlerin yapılması sonucunda cihazınızı elden ya da kargo ile size teslim ediyoruz. Gerek ekran gerekse cam değişimi sonrasında gerekli olan her bir testi yaparak sonrasında ekran koruyucu takarak teslim işlemini gerçekleştiriyoruz.

 

Nasıl Tamir Ettirebilirim?

+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz. Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

Yerinde Ekran Cam Tamir Değiştirme

Bağlantıdan yol tarifi alarak telefon tamir atölyemize gelerek hizmetinizi daha hızlı alabilirsiniz: https://goo.gl/maps/JFgr39wiAYnbGBA3A

Telefon Gönderimi Nasıl Yapılır?

Yurtiçi kargosu kurumsal müşteri numaramız olan 147339934 ile yurtiçi kargo görevlisini bulunduğunuz yere çağırıp cep telefonunuzu tarafımıza gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top