Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Samsung A30s Ekran ve Cam Değişimi

Samsung A30s ekran ve cam değişimi işlemleri cihazınızda istenmeyen kazaların meydana gelmesi durumunda bizimle iletişime geçmeniz gereken son derece önemli bir konudur. Günümüzde artık akıllı cep telefonları hayatımızın her yerinde. Dolayısıyla cep telefonunuzda ortaya çıkacak olan sorun sizi düşündüğünüzden çok daha ciddi bir şekilde etkileyebilecektir. Dolayısıyla cihazının ekranında ya da camında ortaya çıkan sorunların çözümü için hiç vakit kaybetmende bizimle iletişime geçmelisiniz.

 

Cihazınızdaki Değişim Ekranda mı Camda mı Olmalı?

Pek çok kullanıcı için cep telefonunun ekranı da camı da aynıdır. Bundan dolayı da araştırmalarına gerekli özeni göstermiyorlar. Gerçekte ise ekran ile cam oldukça farklı iki parçadır. Cihazınızın ön kısmında yalnızca kırılma ya da çatlak varsa bu durum cihaz kullanımına engel değilse, cam değişimi yapılacaktır. Fakat görüntü gidip geliyor, ekran kayıyor, hayalet görüntü ortaya çıkıyor ve dokunmatikte sorunlar kendini gösteriyorsa mutlaka ekranın uzman kişiler tarafından değiştirilmesi gerekmektedir.

 

Ekran ve cam değişim işlemleri için alanında uzman ekibimiz ile iletişime geçmeniz sonrasında telefonunuzu elden teslim edebileceğiniz gibi isterseniz kargo ile de bize ulaştırabilir ve kısa sürede işlemlerin sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz.

 

Samsung A30s Ekran ve Cam Değişim İşlemlerini Nasıl Yapıyoruz?

Gerek ekran gerekse cam değişim işlemleri oldukça fazla dikkat isteyen işlemlerdir. Akıllı cep telefonu tamir ve onarım işlemleri konusunda deneyimli olan teknik ekibimiz, var olan farkları bilerek gerekli işlemleri eksiksiz olarak gerçekleştirmektedir. Yapılacak işlemler öncesinde cihazınız ayrıntılı olarak incelenmekte ve sorun konusunda gerekli olan bilgiler size iletilmektedir. Ekran değişim işlemi öncesinde cihazınızın eski ekranı dikkatli bir şekilde bağlantılarından ayrılır ve daha sonrasında bölge temizlenir. Ardından da yeni ekran dikkatli bir şekilde uzman ekibimiz tarafından takılarak testler yapılır ve yarım saatlik süre içerisinde işlem tamamlanır.

 

Cam değişim işleminde ise cihazınızda fiziki ya da performans anlamında sorun olmaması adına özel vakumlu cihazlar kullanılmaktadır. Bu cihazlar ile 1 2 saatlik işlem ile beraber eski cam çıkartılarak yeni cam takılacak ve testler yapılarak istediğiniz şekilde teslimi yapılacaktır.

 

Samsung A30s Ekran ve Cam Değişiminde Uygun Fiyatları Sizlere Sunuyoruz

Kaliteli hizmeti her zaman sizlere sunan ekibimiz, Samsung A30s ekran değişimi fiyatı konusunda da yine en iyi sonuçları ortaya koymaya devam ediyor. Gerçekleştirdiğimiz orijinal ekran değişimi fiyatı 400TL.

 

Cihazının cam kısmında oluşan sorunları gidermek isteyenler için Samsung A30s cam değişim ücreti 150TL’dir. Yapılacak ekran ve cam değişimi esnasında yapılacak çalışmalar sonrasında cihazınız temperli ekran koruyucu takılmış bir şekilde sizin kullanımınıza sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top