Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Samsung A40 2018 Ekran Fiyatları

Samsung A40 2018 ekran ve cam değişimi konusu, akıllı cep telefonu kullanıcılarının büyük bir kısmının hakkında doğru bilgilere sahip olmadıkları konuların başında gelmektedir. Kullanıcıların hakkında en büyük yanılgıya düştükleri konuların başında ise cihazın ekranının ve camının aynı olduğu düşüncesi. Dolayısıyla işlemlerin de aynı olacağını düşünerek araştırmalarını yapıyorlar.

 

Cihazda Cam ve Ekran Nerededir?

Gerçekte ise cihazın camı dış kısımda, ekranı ise iç kısımda yer alan iki farklı aksamdır. Yani yalnızca dıştaki camda kırılma ya da çatlama gibi bir durum varsa ve içeride bulunan dokunmatikte ve görüntü gelmesinde bir sorun yoksa cam değişimini yapmamız yeterli olacaktır. Bunun aksine dokunmatik performansında sorun, görüntüde bozulma ya da görüntü olmaması gibi sorunlar varsa bunların giderilmesi adına cihazınızın ekranının değiştirilmesi gerekecektir.

 

Cihazınızı Uzman Ellere Teslim Edin

Her ne kadar Samsung A40 2018 ekran ve cam değişimi konusunda farklı isimler sizlerin karşısına çıkıyor olsa da gerçekte yapılacak işlemlerde özenli olmak son derece önemlidir. Çünkü atılacak olan en ufak bir yanlış adım ile beraber cihazınızda çok daha büyük sorunlar ortaya çıkabilecektir. Biz de bunların meydana gelmesini engellemek adına gerekli olan adımların her birini doğru şekilde atıyoruz. Cihazınızda ortaya çıkacak ekran ve cam sorunlarını gidermek adına bizim bulunduğumuz yere gelebileceğiniz gibi dilerseniz kargo ile de gönderim yapabilirsiniz.

 

Cihazınızın bize ulaşmasından sonra gerekli ön testleri yaparak sorunu belirliyor ve sizinle iletişime geçerek yapılacak işlemler ile alakalı gerekli bilgilendirmeleri yapıyoruz. Cam değişiminde özel ve yalnızca bu işlem için hazırlanılan cihazları kullanarak değişim işlemini gerçekleştiriyoruz. Ekran değişiminde ise sizin talebiniz doğrultusunda ekranı seçerek uzman ekibimiz tarafından gerekli işlemleri eksiksiz olarak yapıyoruz.

 

Kaliteli Hizmet Makul Fiyata Sizlerle

Ekran ve cam değişimlerinde yapılacak çalışmalarda dikkatli olmanın yanı sıra doğru malzeme ve cihazların seçilmesi önemlidir. Böylece işlem esnasında hiçbir sorunun çıkmadan profesyonel bir şekilde gerekli adımların her biri atılmış olur. Bünyemizde yapılmakta olan Samsung A40 2018 ekran değişimi fiyatı 550TL olup yarım saatlik süre içerisinde işlem tamamlanmaktadır.

 

Cam değişiminde ise 1 2 saat sürecek işlemlerin sonrasında telefonunuz kullanıma hazır hale gelecektir. Samsung A40 2018 cam değişimi ücreti ise 200TL’dir ve işlem sonunda cihazınız direkt olarak size teslim edilebileceği gibi ücretsiz olarak kargo ile de gönderimini sağlarız.

Nasıl Tamir Ettirebilirim?

+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz. Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

Yerinde Ekran Cam Tamir Değiştirme

Bağlantıdan yol tarifi alarak telefon tamir atölyemize gelerek hizmetinizi daha hızlı alabilirsiniz: https://goo.gl/maps/JFgr39wiAYnbGBA3A

Telefon Gönderimi Nasıl Yapılır?

Yurtiçi kargosu kurumsal müşteri numaramız olan 147339934 ile yurtiçi kargo görevlisini bulunduğunuz yere çağırıp cep telefonunuzu tarafımıza gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top