Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Samsung A5 2018 Ekran ve Cam Değişimi

Samsung A5 2018 ekran ve cam değişimi işlemleri genel olarak cihazınızın sert bir zemine düşmesi, çarpması ya da farklı nedenlerden dolayı sıvı temasının söz konusu olduğu zaman ekibimiz ile iletişime geçilen konular olarak ön plana çıkıyor.

Ortaya çıkan olumsuz durumun başarılı şekilde giderilmesi adına ilk olarak telefonunuzdaki sorununun ne olduğunun kesin bir şekilde tarafımızca belirlenmesi gerekmektedir. Çünkü telefondaki cam ve ekran birbirinden tamamen farklı iki aksam. Bu iki aksamın kendine özel özellikleri olduğu gibi ortaya çıkan sorunların çözümü de tamamen farklıdır.

 

Ekran ve Cam Değişim İşlemlerinde Süreç Nasıl İşliyor?

Cihazınızın cam kısmında oluşan sorunlar genel itibari ile kırık ve çatlak ile kendini gösterir. Bu aşamada cihazın kullanımı konusunda sorunlar ortaya çıkmaz fakat görsel anlamda kötü sonuçların ortaya çıkmasına neden olur. Ekranda ise başta dokunmatikteki performans sorunlar başta olmak üzere hayalet görsel, ekranda dikey ve yatay olarak kayma sorunları ekran değişimini yapmamız gereken önemli konulardır.

Hangi işlemlerin yapacağını teknik ekibimiz gerçekleştireceği inceleme ve testler ile belirleyecektir. Eğer ekran değişikliği yapılacaksa ilk aşamada eski ekranı teknik ekibimiz son derece dikkatli bir şekilde altındaki bağlantılardan ayıracakladır. Sonraki aşamada ise iç kısım temizlenecek ve ardından da yeni ekranın cihaz ile bağlantıları yapılarak test edilecektir.

Cam değişimi işlemleri ise daha komplikedir. Çünkü bu aşamada yapılacak olan en ufak bir hata sonucunda telefonda yalnızca fiziki zararlar ortaya çıkmayacak aynı zamanda performans konusunda da ciddi sorunlar kendini gösterecektir. Bunların olmaması adına özel vakumlu cihazlarımız sayesinde camı telefonunuzdan çıkartarak bölgeyi temizleyip yerine yenisini takıyoruz.

 

Samsung A5 2018 Ekran ve Cam Değişimi Ücretlerimiz

Akıllı cep telefonu kullanıcıları arttıkça Samsung A5 2018 ekran değişimi fiyatları da hakkında en fazla araştırmaların yapılmakta olduğu konulardan biri haline geliyor. Teknik ekibimiz tarafından yapılmakta olan ekran değişim ücretleri 750TL olup yarım saat içerisinde gerekli çalışmaların tamamı yapılmaktadır.

Diğer bir konu olan Samsung A5 2018 cam değişimi ücreti ise 150TL’dir. Alanında uzman ekibimiz tarafından yapılacak cam değişimi ise 1 2 saat sürmektedir. Cihazınızı kendiniz bize getirebileceğiniz gibi dilerseniz kargo ile de gönderim yapabilirsiniz. Kargo ile gönderim yapmanız durumunda 3 gün içerisinde değişim işlemini yaparak telefonunuzu sizlere ücretsiz kargo ile gönderiyoruz. Siz de telefonunuzun ekran ve camında yaşadığınız sorunların çözümü için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nasıl Tamir Ettirebilirim?

+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz. Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

Yerinde Ekran Cam Tamir Değiştirme

Bağlantıdan yol tarifi alarak telefon tamir atölyemize gelerek hizmetinizi daha hızlı alabilirsiniz: https://goo.gl/maps/JFgr39wiAYnbGBA3A

Telefon Gönderimi Nasıl Yapılır?

Yurtiçi kargosu kurumsal müşteri numaramız olan 147339934 ile yurtiçi kargo görevlisini bulunduğunuz yere çağırıp cep telefonunuzu tarafımıza gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top