Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Samsung A50 Ekran Değişimi Fiyatları

Samsung A50 ekran ve cam değişimi konusu genel itibari ile akıllı cep telefonu kullanıcılarının bize en fazla sordukları soruların başında geliyor. Çünkü cihazınızın ön kısmının dış etkenler ile sert bir şekilde temas etmesi sonrasında kullanımı ve görselliği ile alakalı sıkıntılar baş gösterebilmektedir.

 

Telefondaki Sorunun Ekranda mı Yoksa Camda mı Olduğunu Nasıl Anlarsınız?

Birçok kişi için cihazın ekranı ve camı aynı parçalardır. Gerçekte ise cihazınızda bulunan ekran ve cam birbirinden tamamen farklı iki aksamdır. Dolayısıyla ortaya çıkacak sorun, aksama göre farklı olacaktır. Cihazınızın ekranında hayalet ekran olarak adlandırdığımız, bir önceki görselin ekranda yer aldığı sorun başta olmak üzere ekranda kayma, dokunmatik alanda performans düşüklüğü, dikey ya da yatay olarak kayma durumu söz konusu ise ekibimiz ekran değişimi yapacaktır.

 

Telefonunuzun ön kısmında kırılma ya da çatlama durumu söz konusu ise ve bu durum telefon kullanımını engellemiyorsa, cam değişim işlemini yapmamız sonrasında telefonunuz en iyi şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

Samsung A50 Ekran ve Cam Değişimini Nasıl Yapıyoruz?

Gerek ekran gerekse cam değişimi işlemi öncesinde telefonunuz bize ulaştıktan sonra ekibimiz ayrıntılı bir şekilde test işlemine başlayacaktır. Bu özel test ile beraber telefonunuzda olan sorunu net olarak belirliyoruz. Sonraki aşamada ise sizinle görüşerek gerekli onayları alıp işlemlere başlıyoruz.

 

Cam değişim işlemleri genel itibari ile 1 ila 2 saat sürmektedir. İşlem esnasında özel vakumlu cihazlarımız sayesinde gerek telefona gerekse telefonun performansına herhangi bir zarar vermeden eski ekranı çıkartarak yerine yenisini takıp kontrol ediyoruz.

 

Ekran değişimde ise deneyim ve bu konuda bilgi sahibi olmak çok önemli bir hale geliyor. Yarım saat süren bu işlem esnasında eski ekran son derece dikkatli bir şekilde yerinden çıkartılmaktadır. İşlem yapılırken ekranın alt kısmında yer alan aksamlara kesinlikle zarar verilmemektedir. Ekranın çıkartılması sonrasında ise yine aynı dikkat ile yeni ekranı takarak son kontrollerimizi yaparak cihazınızı teslime hazır hale getiriyoruz.

 

Samsung A50 Ekran ve Cam Değişiminde En İyi Fiyatları Sunuyoruz

Bu alanda deneyimli teknik ekibimiz işlemlerin yanı sıra Samsung A50 ekran değişim fiyatları konusunda da sizlere en iyisini sunmayı hedefliyoruz. Yapmakta olduğumuz özel ve dikkatli çalışmalar için orijinal ekranda 300TL’dir.

 

Tamamen bu işlem için özel olarak kullanılan cihazlar aracılığı ile yapılan Samsung A50 cam değişim ücreti ise 150TL’dir. Teknik personelimiz tarafından yapılan çalışmalar sonrasında cihazınızı elden alabileceğiniz gibi isterseniz 3 gün içerisinde ücretsiz olarak sizlere kargoyla ulaştırıyoruz.

 

Nasıl Tamir Ettirebilirim?

+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz. Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

Yerinde Ekran Cam Tamir Değiştirme

Bağlantıdan yol tarifi alarak telefon tamir atölyemize gelerek hizmetinizi daha hızlı alabilirsiniz: https://goo.gl/maps/JFgr39wiAYnbGBA3A

Telefon Gönderimi Nasıl Yapılır?

Yurtiçi kargosu kurumsal müşteri numaramız olan 147339934 ile yurtiçi kargo görevlisini bulunduğunuz yere çağırıp cep telefonunuzu tarafımıza gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top