Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Samsung A6 Ekran Fiyatları

Samsung A6 ekran ve cam değişimi işlemleri, birbirinden farklı dış etkenlerden ötürü cihazlarında sorun yaşayan birçok kişinin bizlere en çok sordukları sorulardan bir tanesi. Telefonun sert bir yere çarpması, sıvı ile teması ya da düşmesi gibi durumlardan dolayı ortaya görsel ya da performans alanında sorunlar çıkabilmektedir. Tabi ki cep telefonunu elden ya da kargo ile bize gönderen kullanıcılar çoğu zaman bu iki parçanın tamamen aynı olduğu düşüncesine sahip oluyorlar.

 

Ekran ve Cam Aynı Şey Midir?

Gerçekte ise bu konu hakkında araştırma yapan ya da değişim işlemlerinin videolarını izleyecek olan pek çok kullanıcı aslında cam ile ekran kavramının birbirinden oldukça farklı olduğunu görebileceklerdir. Telefonunuzda ekran olarak adlandırılan bölüm aynı zamanda yapılacak işlemlerin görsellerinin ortaya koyulduğu ve dokunmatik sistemi içerisinde barındırmakta olan bir bölümdür. Dolayısıyla bu bölgede herhangi bir sorun ortaya çıktığı zaman ekranda kaymalar ya da ekranın tamamen kararması başta olmak üzere dokunmatiğin hiç çalışmaması ya da istenilen performansı göstermemesi gibi sorunlar genel olarak ekran değişimini isteyen konulardır.

Bunun aksi olarak yalnızca telefon ön kısmında çatlama ve kırılma varsa, ortaya çıkan sorun kullanıma engel olmayıp yalnızca görüntü anlamında sorunlar yaşatıyorsa alanında deneyimli teknik ekibimiz tarafından yapılacak olan cam değişim işlemleri ile beraber arzu edilen sonuçlar ortaya çıkacaktır.

 

Samsung A6 Ekran ve Cam Değişimini Nasıl Yapıyoruz?

Gerek cam gerekse ekran değişimleri esnasında gerekli olan detayların her birinin atılması oldukça önemlidir. Çünkü gerekli konuların üzerinde durulmaması ile beraber ne yazık ki çok daha kötü sonuçlar ortaya çıkabilecektir. Cam değişim işlemleri için gerekli olan süre 1 2 saat olup gerçekleştirdiğimiz çalışmalar için özel cihazları kullanmaktayız.

Ekran değişiminde ise teknik ekibin bu konudaki bilgisi son derece önemlidir. Yarım saat içerisinde gerçekleştirmekte olduğumuz işlemler esnasında son derece dikkatli şekilde ekranı bağlantılarından ayırarak ilgili bölgenin temizliğini yapıp yeni ekranı ilgili bölgedeki bağlantılarını yaparak kullanıma hazır hale getiriyoruz.

 

Cihazınızdaki Sorunların Uygun Fiyatlı Çözümü Bizde

Söz konusu Samsung A6 ekran değişimi fiyatı olduğu zaman birçok kişi fiyatların çok yüksek olabileceği düşüncesine sahip olabiliyor. Gerçekte ise biz gerekli olan işlemlerin tamamını profesyonel bir şekilde yapıyoruz ve ekran değişim işlemi için belirlediğimiz ücret 350TL.

Bunun yanı sıra Samsung A6 cam değişimi ücreti 150TLL olup hem ekran hem cam değişim işlemi öncesinde ve sonrasında gerekli testlerin her birini eksiksiz olarak yaparak cihazınızı size teslim ediyoruz.

Nasıl Tamir Ettirebilirim?

+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz. Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

Yerinde Ekran Cam Tamir Değiştirme

Bağlantıdan yol tarifi alarak telefon tamir atölyemize gelerek hizmetinizi daha hızlı alabilirsiniz: https://goo.gl/maps/JFgr39wiAYnbGBA3A

Telefon Gönderimi Nasıl Yapılır?

Yurtiçi kargosu kurumsal müşteri numaramız olan 147339934 ile yurtiçi kargo görevlisini bulunduğunuz yere çağırıp cep telefonunuzu tarafımıza gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top