Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Samsung A7 2016 Ekran ve Cam Değişimi

Samsung A7 2016 ekran ve cam değişimi gerektiren durumlar sıvı teması, darbe ve çatlaklardır. Cihazınızın ön kısmının bu durumlar ile karşı karşıya kalması halinde hangi aksam zarar görmüşse buna göre farklı sorunlar baş gösterecektir.

 

Ekran ve cam cihazdaki iki farklı aksamdır. Cihazınızın ön kısmında cam yer almaktadır. Yalnızca camın çatlaması durumunda eğer ki kırılma ileri düzeyde değilse cihazda yalnızca görsel anlamda sorun yaşanacaktır. Fakat camın alt kısmında yer alan ekranda sorun ortaya çıkarsa ekranda ciddi anlamda görüntü kayıpları başta olmak üzere yatay dikey kaymalar ve siyah ekran gibi sorunlar ortaya çıkacaktır. Bununla beraber cihazın çok sert darbeler ile karşı karşıya kalması durumunda dokunmatik ekranda da sorunlar baş gösterecektir.

 

Cam ve Ekran Değişimini Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

Özel vakumlu cihazları kullanarak yapmakta olduğumuz cam değişim işlemlerinde cihazınızın fiziki veya performans olarak zarar görmesini engellemek adına 1 2 saat içerisinde değişim işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

 

Konu ekran değişimi olduğu zaman ise işlemlerde deneyim çok daha ön plana çıkmaktadır. Çünkü ekranın alt kısmında yer alan bağlantılardan doğru olarak sökülmesi ve ardından yeni ekranın takılması için bu alanda deneyim sahibi olmak ve hangi adımda ne tarzda bir işlem yapılması gerektiğinin bilinmesi gerekmektedir. Aksi halde ortaya çıkacak sonuçlar çok daha ciddi olacaktır.

 

Samsung A7 2016 Ekran ve Cam Değişiminde Fiyatlarımız

Cihazınızın ekran ve camında ortaya çıkan sorunları gidermek istiyor ancak bu aşamada doğru Samsung A7 2016 ekran değişimi ücreti bilgisini almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmelisiniz. Yapmış olduğumuz ekran değişiminin ücreti 600TL olup yapılacak işlemlerin tamamı tarafımızca garantilidir.

 

Bununla beraber Samsung A7 2016 cam değişimi fiyatı ise 150TL’dir ve gerek cam gerekse ekran değişim işlemleri sonrasında cihazınızın camına özel koruyucu takılmaktadır. Bu sayede değişim işlemi sonrasında elden ya da kargo ile cihazınızı size teslim etmemizin sonrasında çok daha uzun süreler boyunca ekran ya da camda herhangi bir sorunun ortaya çıkmasını en iyi şekilde engellemiş oluyoruz.

Nasıl Tamir Ettirebilirim?

+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz. Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

Yerinde Ekran Cam Tamir Değiştirme

Bağlantıdan yol tarifi alarak telefon tamir atölyemize gelerek hizmetinizi daha hızlı alabilirsiniz: https://goo.gl/maps/JFgr39wiAYnbGBA3A

Telefon Gönderimi Nasıl Yapılır?

Yurtiçi kargosu kurumsal müşteri numaramız olan 147339934 ile yurtiçi kargo görevlisini bulunduğunuz yere çağırıp cep telefonunuzu tarafımıza gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top