Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Samsung A7 2018 Ekran Değişimi Fiyatları

Samsung A7 2018 ekran ve cam değişimi işlemleri konusunda araştırma yapan pek çok kullanıcı, bu iki aksamın aynı olduğunu düşünüyor. Gerçekte ise telefonunuzdaki ekran ve cam tamamen farklı özelliklere sahiptir. Buna göre de yapılacak değişim işlemlerinde farklılıklar meydana gelmektedir.

Cep Telefonunuz İçin Hangi Değişim İşlemi Yapılmalı?

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere cam ve ekran tamamen birbirinden farklıdır. Dolayısıyla cihazınızdaki sorunlar ayrıntılı olarak incelenerek hangi değişim işleminin yapılacağını teknik ekibimiz belirlemektedir. Cihazınızın ön kısmında kırık ya da çatlak gibi sorunlar varsa ve bu sorunlar kullanım ile alakalı herhangi bir sorunun ortaya çıkmasına neden olmuyorsa yalnızca cam değişim işleminin yapılması yeterli olacaktır. Cam değişim işlemlerinde, bu işlem için özel olarak hazırlanmış cihazları kullanıyoruz. Böylece 1 2 saat içerisinde cihazınızdaki eski ekran çıkartılarak yerine yenisi takılıyor.

Bunun aksine hayalet görüntü, ölü piksellerin ortaya çıkması, dokunmatik alandaki hassaslığın bozulması ya da ekran kayması gibi sorunlarla karşı karşıya kaldıysanız yapılacak olan ekran değişimi ile beraber cihazınızı yeniden istediğiniz gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Ekran değişim işlemleri ciddi anlamda bilgi ve profesyonellik gerektiren işlemlerdir. Çünkü yapılacak olan en ufak bir yanlışlık ile beraber ortaya tahmin edilenden çok daha ciddi sonuçlar çıkabilir. Bu alanda deneyimli ekibimiz yarım saatlik bir süre içerisinde hasarlı ekranı çıkartarak yerine yeni ekranı takıyoruz.

Gerek cam gerekse ekran değişimleri sonrasında cihazınız tarafımızca tekrardan kontrol edilmektedir. Böylelikle performans ve kullanım anlamında herhangi bir sorunun olup olmadığı hakkında net bilgileri elde ederek cihazınızın teslim işlemini gerçekleştiriyoruz.

 

Samsung A7 2018 Ekran ve Cam Değişimi Fiyatlarımız

Bu alanda sahip olduğumuz deneyimler ışığında yalnızca Samsung A7 2018 ekran değişimi ücreti konusunda sizlere en iyisini sunmuyoruz. Bununla beraber yapmakta olduğumuz işlemlerin her birinde gerekli olan adımları eksiksiz olarak atarak değişim işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Ekran değişimi işlemleri için ücret ise 400TL’dir.

Yapacağımız görüşmeler esnasında yalnızca Samsung A7 2018 cam değişimi fiyatı konusunda bilgilendirmeler yapmıyoruz. Bununla beraber yapılacak işlemler konusunda da gerekli her türlü bilgilendirmeyi ayrıntılı olarak gerçekleştiriyoruz. Cam değişim işlem fiyatımız 150TL olup gerekli işlemlerin yapılması sonrasında elden ya da ücretsiz olarak kargo ile size gönderimini gerçekleştiriyoruz.

Nasıl Tamir Ettirebilirim?

+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz. Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

Yerinde Ekran Cam Tamir Değiştirme

Bağlantıdan yol tarifi alarak telefon tamir atölyemize gelerek hizmetinizi daha hızlı alabilirsiniz: https://goo.gl/maps/JFgr39wiAYnbGBA3A

Telefon Gönderimi Nasıl Yapılır?

Yurtiçi kargosu kurumsal müşteri numaramız olan 147339934 ile yurtiçi kargo görevlisini bulunduğunuz yere çağırıp cep telefonunuzu tarafımıza gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top