Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Samsung A7 Ekran Değişimi Fiyatları

Samsung A7 ekran ve cam değişimi hakkındaki çalışmaların hepsini bu konuda tecrübeli olan ekibimiz her bir detayın üzerinde durarak gerçekleştirmektedir. Özellikle de son dönemlerde artık akıllı cep telefonu kullanan insanların sayısı ciddi anlamda artış gösterdi. Dolayısıyla birçok kişi de günlük işlemleri için bu cihazları kullanıyorlar. Dolayısıyla telefon sahiplerinin en fazla karşı karşıya kaldıkları sorunların başında ekran ve cam deformasyonları gelmektedir.

 

Ekran ve Cam Değişimini Gerektiren Durumlar Nelerdir?

Darbelerden dolayı ortaya çıkabilen ekran ve cam sorunları aslında kendi içinde farklılıkları taşımaktadır. Dolayısıyla cihazınızda ortaya çıkan sorunlarda hem ekran hem de cam değişimi gerekmemektedir. Dokunmatik aksamda bir sorun yoksa ve yalnızca ön kısımda çatlak ya da kırıklar bulunuyorsa, cam değişim işlemleri yeterli olacaktır.

 

Bu durumun aksine hayalet görüntü durumu oluşması, ekranda ölü piksellerin görülmesi, siyah ekranın ortaya çıkması ve görüntüde gidip gelmelerin kendini göstermesi durumunda ise ekibimiz hiç vakit kaybetmeden ekran değişim işlemlerini gerçekleştirecektir.

 

Hem ekran hem de cam değişim işlemlerinin öncesinde ve sonrasında cihazınız ekibimiz tarafından ayrıntılı olarak incelenmektedir. İlk aşamada yapılmakta olan incelemelerde cihazınızda ortaya çıkmış sorunlar hakkında net bilgiler elde edilmiş olunur. İşlemlerin sonunda yapılan incelemelerde ise yapılmış işlemler ile arzu edilen cihaz performansı hakkında çok daha net bilgilerin elde edilmesi sağlanmış oluyor.

 

Samsung A7 Ekran ve Cam Değişimi Ücretleri Nedir ve İşlemler Ne Kadar Sürer?

Bu alanda uzmanlığa sahip ekibimiz tarafından yapılmakta olan işlemler doğrultusunda Samsung A7 ekran değişimi fiyatı 400TL’dir. Yarım saatlik bir işlem ile eski ekran yerinden çıkartılarak yerine yenisi takılmaktadır. İşlem için orijinal ya da A kalite ekran arasından yapacağınız seçim doğrultusunda işlem gerçekleştirilmektedir.

 

Bunun yanı sıra Samsung A7 cam değişimi ücreti 100TL olup bu işlem için en kaliteli cam kullanılmaktadır. Böylelikle yeni camın değişimi sonrasında cihazınızı herhangi bir sorun meydana gelmeden uzun zamanlar boyunca kullanabilirsiniz. Gerçekleştirmiş olacağımız işlemlerin sonrasında cihazınızı kendiniz bulunduğumuz yerden alabileceğiniz gibi eğer isterseniz ücretsiz kargo ile de gönderimini sağlıyoruz.

Nasıl Tamir Ettirebilirim?

+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz. Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

Yerinde Ekran Cam Tamir Değiştirme

Bağlantıdan yol tarifi alarak telefon tamir atölyemize gelerek hizmetinizi daha hızlı alabilirsiniz: https://goo.gl/maps/JFgr39wiAYnbGBA3A

Telefon Gönderimi Nasıl Yapılır?

Yurtiçi kargosu kurumsal müşteri numaramız olan 147339934 ile yurtiçi kargo görevlisini bulunduğunuz yere çağırıp cep telefonunuzu tarafımıza gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top