Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Samsung A71 Ekran Değişim Fiyatları

Samsung A71 ekran ve cam değişimi çalışmaları, telefon kullanıcılarının büyük bir kısmının bizimle iletişime geçtikleri esnada sordukları soruların başında gelmektedir. Sert darbeler ile karşı karşıya kalacak olan cihazlarınızın ekranlarında ve camlarında sorunların meydana gelmesi ise kaçınılmazdır.

Cam ve ekran tamamen birbirinden ayrı iki parçadır. Önceki görselin ekranda yer alması olarak isimlendirdiğimiz hayalet ekran sorunu başta olmak üzere dokunmatik alanın doğru olarak çalışmaması, ekranda görsellerin kayması gibi durumlar ortaya çıktığı zaman ekibimiz ekran değişimini yaparak cihazınızı size teslim edecektir. Fakat yalnızca ön camda çatlama ve kırılma gibi durumlar meydana geliyorsa yalnızca cam değişimini yapmamız yeterli olacaktır.

 

Samsung A71 Cep Telefonunuzda Ekran ve Cam Değişimini Profesyonelce Yapıyoruz

İster ekran ister cam değişimi olsun fark etmez, cihazınızdaki değişim işlemleri için öncelikli olarak ayrıntılı bir şekilde inceleme yapıyoruz. Bu inceleme işlemi sayesinde hangi parçanın değişeceği hakkında gerekli bilgileri elde ediyoruz.

Cam değişimi işlemi için özel cihazlar kullanıyoruz. Bu cihazlar sayesinde çatlamış ya da kırılmış camlar cihazınıza herhangi bir zarar verilmeden çıkartılarak yerine yenisi takılıyor. Gerçekleştirmekte olduğumuz bu işlem 1 2 saat sürmekte ve cihazınızda herhangi bir performans kaybı da yaşanmamaktadır.

Cihazınız için ekran değişimi işlemi ise çok daha fazla deneyim gerektiren bir işlemdir. Yarım saatlik bir süre zarfında tamamlanan ekran değişiminde ekranın altında bulunan aksamlara herhangi bir şekilde zarar verilmemektedir. Gerek ekran gerekse cam değişimi işlemlerinin sonrasında cihazınızın son kontrollerini yaparak kullanımınıza hazır hale getiriyoruz.

 

Samsung A71 Ekran ve Cam Değişiminde Uygun Fiyatlar

Teknik ekibimiz yalnızca işlemler için değil Samsung A71 ekran değişimi ücretleri konusunda da en iyisini sizlere sunmayı hedeflemektedir. Gerçekleştirmekte olduğumuz çalışmalar için fiyat ise 600TL’dir.

Cihazınızın camındaki sorunları gidermek adına yapmakta olduğumuz Samsung A71 cam değişimi fiyatı ise 180TL olup işlemlerin gerçekleştirilmesi sonrasında tekrardan sorun yaşamamanız adına temperli camı cihazınıza takarak size teslimini yapıyoruz. Cihazınızın kargo ile size gönderilmesini talep ederseniz 3 gün içinde tamamen ücretsiz olarak kargo ile gönderimini yapıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top