Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Samsung A8 2015 Gold Ekran ve Cam Değişimi

Samsung A8 2015 Gold ekran ve cam değişimi yapılması gereken cihazlarınız hakkında gerekli olan çalışmaların tamamı bu alanda deneyime sahip ekibimiz tarafından eksiksiz olarak gerçekleştirilmekte ve tekrardan sorunsuz şekilde cihazınızı kullanmanız sağlanmaktadır.

 

Ekran bölgesi genel olarak yeni nesil akıllı cep telefonlarında ön plana çıkan nokradır. Bu bölgenin çarpma, telefon düşmesi, sıvı teması gibi durumlar ile karşı karşıya kalması halinde ortaya çatlama ve kırılma çıkacaktır. Cihazınızda böylesine olumsuzlukların ortaya çıkması sonucunda ise kullanımında gözle görülür farklılıklar kendini gösterecektir. Biz ise cihazınızın kullanımına olumsuz olarak etki eden durumları başarılı bir şekilde ortadan kaldırıyoruz.

 

Samsung A8 2015 Gold Cep Telefonunuzu Nasıl Tamir Ettirebilirsiniz?

 

Cep telefonunuzun ekran ve camında kendini gösterecek olan arızaların çözümü için mutlaka alanında deneyimli isimler ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Aksi halde yapılacak çalışmalar ne yazık ki tam olarak istediğiniz sonuçları sizlere vermeyecektir. Bu alanda yılların deneyimine sahip olan ekibimiz ile iletişime geçmeniz halinde yapılacak işlemler konusunda aklınızda yer etmiş olan soruların her birinin cevabını ayrıntılı olarak sizlere sunuyoruz.

 

Gerçekleştireceğimiz görüşmeler esnasında elde edeceğiniz bilgiler ışığında cihazınızı kendiniz bize getirebileceğiniz gibi eğer isterseniz nerede olursanız olun fark etmeden kargo aracılığı ile adresimize gönderebilirsiniz. Cihazınızın bize ulaşması sonrasında yapacağımız ön incelemeler sonucunda ne tarzda bir sorunun olduğunu belirleyerek tekrardan size iletişime geçeriz. Gerekli görüşmeleri yapmamızın sonrasında ise değişim işlemini yaparak cihazı 3 gün içerisinde size ücretsiz olarak kargoyla ulaştırırız.

 

Samsung A8 2015 Gold Ekran ve Cam Değişimi Fiyatlarımız Nedir?

 

Samsung A8 2015 Gold ekran değişimi ücreti ile alakalı inceleme yaparken de karşınıza çıkabileceği gibi bu değişimde öne çıkan konu ekrandır. Teknik ekibimiz sizler ile iletişime geçtiği zaman orijinal ve A kalite muadil ekranlarımızın fiyatlarını sunarak bunların özellikleri hakkında gerekli bilgilendirmeleri eksiksiz olarak yapacaktır. Cihazınız için orijinal ekranda fiyat 680TL.

 

Deneyimli ekibimiz tarafından gerçekleştirilen Samsung A8 2015 Gold cam değişimi fiyatı ise 150TL olup yapılacak işlemler tarafımızca garantili olmaktadır.

Nasıl Tamir Ettirebilirim?

+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz. Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

Yerinde Ekran Cam Tamir Değiştirme

Bağlantıdan yol tarifi alarak telefon tamir atölyemize gelerek hizmetinizi daha hızlı alabilirsiniz: https://goo.gl/maps/JFgr39wiAYnbGBA3A

Telefon Gönderimi Nasıl Yapılır?

Yurtiçi kargosu kurumsal müşteri numaramız olan 147339934 ile yurtiçi kargo görevlisini bulunduğunuz yere çağırıp cep telefonunuzu tarafımıza gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top