Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Samsung A8 2016 Cam Değişimi Fiyatları

Samsung A8 2016 ekran ve cam değişimi ile alakalı araştırma yapan kullanıcıların karşılarına çok farklı alternatifler çıkabiliyor. Bundan dolayı da en iyi sonuçları elde etmek onlar için ciddi anlamda zor hale gelebiliyor. Böylesi durumlar ile karşı karşıya kalmak istemeyen kişiler ise bizimle iletişime geçmeleri halinde akıllarında bu konu hakkında yer edebilecek olan soruların cevaplarını son derece profesyonel bir şekilde alma imkanına erişmiş olacaklardır.

 

Ekran ve Cam Değişimini Gerektiren Durumlar Nelerdir?

Birçok kullanıcı genel olarak cihazlarındaki camın ve ekranın aynı olduğunu düşünüyorlar. Dolayısıyla yalnızca camın değişmesi gereken durumda ekran değişimi yaptırmak isteyebiliyorlar. Cihazın ön camında kırılma ve çatlama tarzında sorunlar ortaya çıkarsa, özel vakumlu makineler aracılığı ile zarar görmüş camı çıkartarak yerine yenisini takıyoruz. Bu işlem ise 1 ila 2 saat sürüyor.

 

Başta hayalet ekran görüntüsü olmak üzere görüntüde kayma ve dokunmatik aksamda bozulma sorunu baş gösterdiğinde ise ekran değişim işleminin yapılması gerekmektedir. Yarım saat sürecek işlemler esnasında bu alanda deneyimli olan personelimiz cihazın eski ekranının bağlantılarından ayrılması sağlanacaktır. Sonraki aşamada ise sizinle yaptığımız görüşmeler doğrultusunda belirlemiş olduğumuz ekranı oldukça dikkatli şekilde eski ekranın bulunduğu yere takıyoruz.

 

Gerek ekran gerekse cam değişim işlemlerinde yalnızca yapılacak işlemlerin öncesinde gerekli incelemeleri yapmıyoruz. Bununla beraber cihaz üzerinde yapılacak olan değişim işlemleri sonrasında da performansı ayrıntılı bir şekilde inceliyoruz. Bu sayede size teslim etmemizden sonra cihazınızın kullanımı ile alakalı herhangi bir sorunun ortaya çıkmasını da engelliyoruz.

 

Samsung A8 2016 Ekran ve Camların Değişimi Fiyat Çalışmaları

Birçok kişi tam olarak incelemelerini yapmadan Samsung A8 2016 ekran değişimi fiyatı aralığının oldukça yüksek olacağı düşüncesine sahip olabiliyorlar. Gerçekte ise teknik ekibimiz sizlere uygun fiyatlara en kaliteli hizmeti sunmayı hedefliyor. Var olan bu hedefler doğrultusunda da orijinal ekran değişiminiz 380TL’dir.

 

Ekran değişiminde olduğu gibi Samsung A8 2016 cam değişimi ücreti de 150TL olup oldukça uygun bir oranda belirlenerek sizlere sunuluyor.

 

Nasıl Tamir Ettirebilirim?

+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz. Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

Yerinde Ekran Cam Tamir Değiştirme

Bağlantıdan yol tarifi alarak telefon tamir atölyemize gelerek hizmetinizi daha hızlı alabilirsiniz: https://goo.gl/maps/JFgr39wiAYnbGBA3A

Telefon Gönderimi Nasıl Yapılır?

Yurtiçi kargosu kurumsal müşteri numaramız olan 147339934 ile yurtiçi kargo görevlisini bulunduğunuz yere çağırıp cep telefonunuzu tarafımıza gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top