Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Samsung A8 2017 Ekran Fiyatları – Değişim

Samsung A8 2017 ekran ve cam değişimi işlemleri ekibimiz tarafından en fazla yapılmakta olan işlemler arasında ön planda kendine yer bulmakta. Bunun nedeni ise cihazların dış etkenler ile teması sonrasında kırılma ve çatlama sorunları ortaya çıkıyor. Birçok kişi ise cihazdaki bu sorunların ekranda mı yoksa camda mı olduğunu bilmiyor. Dolaysıyla doğru çözümün nasıl yapılabileceği ile alakalı tam anlamıyla bilgi sahibi olamıyor.

 

Sorunun Ekranda mı Yoksa Camda mı Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Genel olarak bakıldığı zaman cihazının ekranında kaymalar, görüntü kaybı, hayalet ekran sorunu, dokunmatik hassasiyetinde bozulma gibi durumlar baş gösterdiğinde yapılacak olan tek şey ekran değişimi olacaktır.

 

Bunun aksine yalnızca cihazınızın dış ekranında çatlama ve kırılma gibi bir durum varsa ve bu durum cihazın kullanımına olumsuz bir etki ortaya koymuyorsa, cam değişim işlemleri ile beraber cihazınız istediğiniz gibi yüksek performansla kullanılmaya devam edecektir.

 

Cam ve Ekran Değişim İşlemleri Birbirinden Farklı Mıdır?

Birçok kişi bu iki aksamın aynı olduğu düşüncesinde. Bundan dolayı da yapılacak işlemlerin aynı olduğu düşüncesine sahip oluyorlar. Gerçekte ise cam ve ekran birbirinden tamamen ayrı iki aksam olduğu için yapılacak değişimlerde de farklı konuların üzerinde durulması gerekmektedir.

 

Yaklaşık olarak yarım saat süren ekran değişim işlemi esnasında teknik ekibimizin deneyimi ön plana çıkmaktadır. Çünkü ekran ile altında yer alan aksamların bağlantılarının dikkatlice sökülmesi gerekecektir. Sonrasındaki aşamada ise eski ekranın yerine yenisi takılarak bağlantılar doğru olarak takılmalıdır.

 

Cam değişimi işleminde ise ön plana çıkan şeylerin başında doğru cihazın kullanılması gerekmektedir. Bu cihazlar sahip oldukları vakum sistemleri sayesinde cihaza zarar gelmeden camın çıkartılmasını ve yenisinin takılması sağlanmaktadır. Bu işlem ise cihazın durumuna bağlı olarak 1 2 saat sürmektedir.

 

Samsung A8 2017 Ekran ve Cam Değişiminde Uygun Fiyatlar Sizlerle

Genel olarak Samsung A8 2017 ekran değişimi ücretleri kullanılacak olan ekrana bağlı olarak değişim göstermektedir. Orijinal olarak taktırmak istediğiniz ekranın değişim ücreti 680TL’dir.

 

Ön camda ortaya çıkan sorunun giderilmesi adına Samsung A8 2017 cam değişimi fiyatı ise 150TL olarak belirlenmiştir. Yapılacak olan işlemler sonucunda telefonunuzu yüksek performans ile kullanmaya devam edebilirsiniz.

Nasıl Tamir Ettirebilirim?

+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz. Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

Yerinde Ekran Cam Tamir Değiştirme

Bağlantıdan yol tarifi alarak telefon tamir atölyemize gelerek hizmetinizi daha hızlı alabilirsiniz: https://goo.gl/maps/JFgr39wiAYnbGBA3A

Telefon Gönderimi Nasıl Yapılır?

Yurtiçi kargosu kurumsal müşteri numaramız olan 147339934 ile yurtiçi kargo görevlisini bulunduğunuz yere çağırıp cep telefonunuzu tarafımıza gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top