Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Samsung A8 2018 Ekran Değişimi

Samsung A8 2018 Ekran Değişimi

Samsung A8 2018 ekran değişimi servisimizde ortalama 1 saatte yapılmaktadır. Telefonunuzun kırık ekranı yeni ve orjinali ile değiştirilmektedir takılan A8 2018 ekranı servis standartlarında orjinal olup 6 ay garantilidir. (bu garanti kapsamına kullanıcı hataları kırılma,çarpma vb.. girmemektedir.)

Samsung amoled ekranlı modellerde özellikle renk kalitesi ve ekran görüntüsü mükemmel düzeydedir. Hayran bırakan ekran netliği sayesinde kusursuz görünen Samsung amoled ekranlı modellerde en büyük sorunlardan birisi de darbeye karşı oldukça zayıf olmasıdır. Amoled akranın yapısı gereği bu incelik neredeyse mecburi bir standart haline gelmiş ve tüm serilerde bazen küçük düşmeler de bile telefonun ekranı kırılır durumdadır. Samsung A8 2018 ekranı amoled yapıdadır. Oldukça hassatır. Bu serilerde düşme ve darbe durumları sonrasında telefonunuzun ekranı kırılabilir. Değişimi yapılması mecburi hale gelebilir. Kırılma durumlarında genellikle ekran üzerinde yüzeysel çatlak olmayabilir. Amoled ekranlarda oluşan bu kırılma durumlarında ekran mürekkep yayılması gibi değişik ve mor bir hal alarak ekranı kaplamaktadır. Çoğu zaman bunun bir ekran kırığı olup olmadığını anlamak için mikroskopla bakmak gerekmektedir. Zaten ekranınızın bu şekilde renk alması bir kısmı veya tamamı için geçerli olsa bile ekran değişimi yapılarak giderilmektedir.

Samsung A8 2018 Ekran Değişimi fiyatını öğrenmek için bize Whatsapp yada telefon numaralarımızdan ulaşabilir. Güncel ekran değişim fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Tedarikçi stoğu yada dolar kuruna göre Samsung ekran değişim fiyatı değişebilmektedir.

SERVİS BİLGİLERİMİZ

3E teknik servis İstanbul Kartal merkezde Hamam Sok. No:45/A adresinde cep telefonu tamir servisi olarak uzun yıllardır hizmet vermektedir.
Servisimize Türkiye’nin her yerinden ücretsiz olarak Yurtiçi Kargo ile telefon gönderebilirsiniz.
Yurtiçi Kargo Kurumsal Anlaşma Kodu : 147 339 934 bu kodu alıcı kısmına yazdığınızda ücretsiz olarak telefonunuzu gönderip, ekran değişimi, şarz arızası , açılmıyor, kulaklık sesi arızası gibi tüm arızaların tamirini yaptırmanız mümkün olacaktır.

TEL : 0216 353 71 58

Whatsapp: 0542 353 71 58

Servimize ulaşan cihazının durumu hakkında her an bilgi alabilirsiniz. Tamir işlemi biten telefonlar için müşteri temsilcimiz size ulaşıp detaylı bilgi vermektedir.
Firma adres bilgilerimiz aşağıda yer almaktadır.

ADRES: Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul
Telefon : +90 216 353 71 58
Email : info@3eteknikservis.com.tr

YURTİÇİ KARGO ANLAŞMAMIZ VARDIR!

Yurtiçi Kargo kurumsal numaramız olan 147339934 numarası ile ÜCRETSİZ olarak yurtiçi kargosundan cep telefonlarınızı tarafımıza gönderebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top