Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Samsung Ahize Değişimi

Samsung ahize değişimi işlemine bir cihazın gereksinimi olup olmadığını anlamak aslında oldukça kolaydır. Telefonunuz ile görüşme esnasında karşı tarafın size tam olarak gelmiyor ya da sizin sesinizin karşı tarafa iletilmesi konusunda sorunlar yaşıyorsanız, bizimle iletişime geçmeniz gerekecektir. Teknik servisimiz, her model Samsung cihazında ahize değişimi konusunda sahip olduğu deneyimle kısa bir zaman içinde sorunu gidermektedir. Ahize değişim işlemleri oldukça kolay gibi görülse de gerçekte büyük bir özen istemektedir.

 

Samsung Ahize Değişimi Nasıl Yapılır?

Günümüzde üretilmekte olan Samsung cihazların iç kısımları oldukça komplike bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla en ufak bir parça değiştirilmek istense bile atılacak olan yanlış bir adım ile cihaza çok daha büyük zarar verilebilecektir. Yani kendi kendinize bu işlemi yapmak istediğiniz zaman cihazınıza yalnızca fiziki olarak zarar vermezsiniz. Aynı zamanda kullanımını engelleyecek büyük zararlara da sebebiyet verebilirsiniz. Samsung ahize değişimi konusunda sahip olduğumuz deneyim ile kısa bir sürede gerekli işlemlerin hepsi tarafımızca yapılmaktadır.

 

Cihazınızın bize ulaşmasından sonra sorunun hangi nedenden kaynaklandığı ile alakalı net bilgileri elde etmek adına cihazınız uzmanlarımız tarafından açılarak incelenmektedir. Bu işlem sırasında doğru ekipmanların kullanılması, cihaza fiziki anlamda zarar verilmesini engelleyecektir. Dikkatli bir şekilde yerinde çıkartılacak olan eski ahizenin yerine alanın temizlenmesi sonrasında yenisi takılarak cihaz son kontrollerinin yapılmasının ardından size teslim edilecektir. Cihazın teknik ekibimize ulaştırılması ve gönderimi esnasında iki farklı alternatifiniz bulunmaktadır. Kendiniz servisimizin bulunduğu yere gelebileceğiniz gibi eğer isterseniz gönderim ve teslim işlemleri kargo ile de sağlanmaktadır.

 

Samsung Ahize Değişimi Fiyat Bilgisi

Samsung, kendi içinde yer alan model sayısının fazlalığı ile ihtiyaçları etkili şekilde gidermeyi başarmaktadır. Samsung ahize ücretleri de var olan bu çeşitliliğe bağlı olarak değişim göstermektedir. Cihazınızın modelini teknik servisimize iletmeniz durumunda yapılacak olan ahize değişim işlemi ile alakalı net fiyat bilgisi verilmiş olacaktır. Ahize değişim işlemleri teknik ekibimiz tarafından garanti kapsamındadır. Kullanıcı hatası olmadan meydana gelebilecek olan sorunlarda ekibimiz herhangi bir ücret ödemesi olmadan gerekli işlemleri gerçekleştirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top