Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Samsung E8 2015 Ekran Fiyatları

Samsung E8 2015 ekran ve cam değişimi yapılırken teknik ekibimiz tarafından aslında cihazınızda var olan iki farklı parçayı ayrıntılı olarak incelemekte, daha sonrasında ise sorunun hangi parçada olduğunu belirleyerek değişim işlemini gerçekleştirmektedir. Birçok kullanıcı ekran ve camın aslında tek bir parça olduğu düşüncesine sahip oluyorlar. Gerçekte ise bu iki parça incelendiği zaman da görülebileceği üzere bu iki parça ayrı özelliklere sahiptir.

 

Teknik ekibimiz cihazınız bize ulaştıktan sonra üzerinde yapacağı ön incelemeler ile beraber var olan sorunu net şekilde belirleyerek değişim işlemlerini de ona göre yapmaktadır.

 

Samsung E8 2015’te Hangi Sorun İçin Nasıl Değişim Yapılır?

Başta siyah ekran ve hayalet görüntü olmak üzere, görüntüde kayıplar, dikey ve yatay ekranda sorunlar, dokunmatik ekranın performans düşüklüğü gibi durumların meydana gelmesi halinde ekran değişiminin yapılması gerekmektedir. Bu işlem esnasında cihazın zarar görmüş olan ekranı deneyimli uzmanlarımız tarafından altında yer alan aksamlardan dikkatlice ayrılacak ve daha sonrasında bölge temizlenerek yeni ekranın dikkatli şekilde cihazda doğru bağlantılarının yapılması sağlanmaktadır. Yapılacak olan bu işlemin süresi ise yarım saattir.

 

Cihazınızın önünde yer alan camda kırık ya da çatlak durumları varsa ve bu durumlar görsel olarak kötü bir görüntüye sahip oluyorsa bunun için cam değişim işlemi yeterli olacaktır. Camın değişimi esnasında ise telefona herhangi bir zarar verilmemesi adına özel vakumlu cihazlar kullanılmaktadır. 1 2 saatlik süre zarfında eski cam cihazınızdan çıkartılarak yerine yenisi takılmış olacaktır.

 

Samsung E8 2015 Ekran ve Cam Değişimi Fiyatları/ Gönderim İşlemi

Yapmış olacağınız Samsung E8 2015 ekran değişimi fiyatı araştırmalarınızda karşınıza çıkacak farklı fiyatlar aklınızı karıştırmasın. Bünyemizde ekran değişimi fiyatı 680TL olup dengeyi en iyi şekilde korumayı başarıyoruz.

 

Kaliteli bir cam değişimi yaptırmak isteyenler içinse Samsung E8 2015 cam değişimi ücreti ise 120TL’dir. Bizimle direkt  bulunduğumuz yere gelerek iletişime geçip cihazınızı bırakabileceğiniz gibi eğer isterseniz kargo ile de nerede olursanız olun bize gönderebilirsiniz. Değişim işleminin sonrasında ise tercihiniz kargo ise 3 gün içinde ücretsiz olarak cihazınız size ulaşır.

Nasıl Tamir Ettirebilirim?

+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz. Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

Yerinde Ekran Cam Tamir Değiştirme

Bağlantıdan yol tarifi alarak telefon tamir atölyemize gelerek hizmetinizi daha hızlı alabilirsiniz: https://goo.gl/maps/JFgr39wiAYnbGBA3A

Telefon Gönderimi Nasıl Yapılır?

Yurtiçi kargosu kurumsal müşteri numaramız olan 147339934 ile yurtiçi kargo görevlisini bulunduğunuz yere çağırıp cep telefonunuzu tarafımıza gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top