Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Samsung Galaxy J7 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy J7 ekran değişimi ile alakalı işlemler, cep telefonu kullanıcıları tarafından hakkında araştırmaların yapılmakta olduğu işlemlerin başında yer alıyor. Çünkü bu tarzdaki akıllı cihazlarda ekranlar doğru şekilde korunmazlarsa kısa bir süre içerisinde zarar görme ihtimalini barındırıyorlar. Cihazların ekran kısımlarına gelecek olan darbeler sonrasında dokunmatik performansında düşüklük başta olmak üzere görüntüde kaymalar, hayalet ekran gibi durumlar söz konusu olabilmektedir. Üstelik ilk olarak ortaya çıktığı dönemlerde bu sorunlar çok fazla ön plana çıkartılmamış olsa da ilerleyen zaman ile beraber ekran artık kullanılamaz hale gelir. Dolayısıyla cihazınızda böylesine bir sorun ortaya çıktığı zaman hiç zaman yitirmeden bizimle iletişime geçmeniz son derece önemli olacaktır.

 

Samsung Galaxy J7 Ekran Değişimi Çalışmaları

Cihazınızın ekranında meydana gelen sorunlardan dolayı Samsung Galaxy J7 ekran değişimi için bizimle iletişime geçmenizin ve cihazınızı bize teslim etmenizin hemen sonrasında işlemlerin yapılmasına başlıyoruz. Cihazın ekran değişim işlemi yaklaşık olarak yarım saat sürmektedir. Bu süre zarfında cihazın eski olan ekranı dikkatlice yerinden sökülmekte ve yerine de yenisi takılmaktadır. Eski ekranın çıkartılıp yerine yeni ekran takılması esnasında bu çalışmalar için özel olarak hazırlanmış ekipmanlar kullanılmaktadır. Bu ekipmanlar sayesinde cihazın ön kısmı sökülürken herhangi bir olumsuz durumun ortaya çıkması ve cihazın görünümünde sorunların kendini göstermesi de engellenmektedir. Cihazın ekranının takılmasından sonra ise yeni ekran test edilerek cihaz size teslim edilecektir.

 

Samsung Galaxy J7 Ekran Değişimi Fiyatlarımız

Cihazınızın ekranında meydana gelen sorunların başarılı bir şekilde giderilmesi, bu alanda deneyimli olan isimler ile iletişime geçilmesi sonucunda mümkün olacaktır. Sahip olduğumuz deneyim sayesinde hem kısa bir süre içinde cihazın ekran değişimi yapılacak hem de oldukça uygun fiyatlara cihazı kullanmaya devam edebileceksiniz. Samsung Galaxy J7 ekran değişimi ücretleri ise değişim yapılacak olan ekrana bağlı olarak değişim gösterir. Orijinal ekran kullanılarak yapılacak değişim ücreti 600TL’dir. Cam değişim fiyatı ise 150TL’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top