Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Samsung Galaxy Note 10 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy Note 10 ekran değişimi, oldukça geniş bir ekrana sahip olan cihazın kullanımını ciddi olarak engelleyen bir sorunun çözümüdür. Kimileri cihazların dokunmatik ekranında performans düşüklüğü olduğunda ya da görsellerin ekrana gelmesi esnasında farklı sorunlar ortaya çıktığında cihazın bir daha eski performans ile çalışmadığını düşünürler. Bundan dolayı da cihazlarını elden çıkartmayı düşünürler. Gerçekte ise doğru isimler ile iletişime geçmeleri halinde ekranlarda ortaya çıkan sorunlar tahmin edilenden çok daha kısa bir süre içerisinde gideriler cihazlar yeniden kullanılır hale getirilmiş olacaktır.

 

Samsung Note 10 Ekran Değişiminde Profesyonel Hizmet

Kullanıcıların Samsung Galaxy Note 10 ekran değişimi ile alakalı araştırmalar yaparken karşılarına çok farklı isimler çıkmaktadır. Bu isimlerin her biri ise istekleri yerine getirme konusunda başarılı olmayacaktır. Yani yanlış isimler ile iletişime geçilmesi ile beraber cihazdaki sorunlar tam anlamıyla giderilmeyeceği gibi farklı sorunlar da baş gösterebilecektir. Kısa bir sürede cihazının ekran değişimini gerçekleştirmek istiyorsanız, teknik ekibimiz ile iletişime geçilmesi yeterli olacaktır. Ekibimiz, cihazı ayrıntılı olarak inceledikten sonra sizinle iletişime geçerek cihazdaki sorunların giderilmesi ile alakalı işlemler öncesinde kullanıcı ile iletişime geçecektir. Yapılacak olan görüşmeler esnasında cihazın ekran değişimi için hangi ekranın kullanılması istendiğinin belirlenmesinden sonra ise işlemlere geçilecektir.

 

Genel olarak ekran değişimi işleminde cihazın dış kısmında yer alan profil dikkatlice sökülmekte ve ardından da bu alana yeni ekran takılarak tekrardan profil yerine sabitlenip cihazın kullanımına devam edilmesi sağlanmaktadır. Cihaza yapılacak olan test sayesinde de cihazda kullanım ile alakalı herhangi bir olumsuz durumun ortaya çıkıp çıkmadığı net olarak belirlenerek teslim işlemi yapılacaktır.

 

Samsung Galaxy Note 10 Ekran Değişimi Ücretleri

Yapılacak Samsung Galaxy Note 10 ekran değişimi fiyatları ile alakalı yapılacak olan incelemelerde de görülebileceği üzere fiyat kullanılacak olan ekrana göre farklılıklar göstermektedir. Orijinal ekran değişim ücreti ise 850TL’dir. Her iki ekran değişimi işlemleri ise teknik ekibimiz tarafından kullanıcı hatası olmaması durumunda garanti kapsamında olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top