Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Samsung Galaxy S10e Ekran Değişimi

Samsung Galaxy S10e ekran değişimi; cihazın ekranına sıvı girmesi, farklı nedenlerden dolayı ön kısmın darbe alması ya da düşme gibi durumlarda zarar gören ekranın çıkartılarak yerine yenisinin takılması işlemidir. Akıllı cihazlar günümüzde kullanım kolaylığı açısından sıklıkla tercih ediliyor olsa da kişilerin cihazlarını kullanırken karşılaşmış olacakları olumsuz durumlar bu cihazların düşük performansta kullanılmasına ya da hiç kullanılamamasına sebep olur. Başta görüntü kayması olmak üzere, ölü piksel oluşumu, hayalet ekran ya da dokunmatik sorunları bir cihazda baş gösterdiyse o cihazın mutlaka uzman isimlere emanet edilmesi gerekir. Çünkü ortaya çıkan bu durumlar, ekran değişiminin yapılması gereken durumlardır.

 

Samsung Galaxy S10e Ekran Değişimi İşlemi Nasıl Yapılmaktadır?

Cihaz ile alakalı yapılacak ekran değişim işlemi öncesinde doğru isimler ile iletişime geçmek her zaman önemlidir. Çünkü akıllı cihazlar ve bunlarda ekran değişimi hakkında bilgisi olmayan kişiler tarafından yapılacak işlemler cihazlarda istenilen sonuçların ortaya koyulmasını sağlamayacaktır. Başarılı bir Samsung Galaxy s10e ekran değişimi için ilk aşamada teknik ekibimiz cihazı ön incelemeye alır. İnceleme sonrasında ise değiştirme işlemi esnasında hangi ekranın kullanılmak istendiğini kullanıcıdan öğrenir ve işlemlere başlar. Cihazın ön kısmında yer alan camın bulunduğu alan dikkatlice yerinden çıkartıldıktan sonra sıra alttaki ekranı bağlantılarından ayırmaya gelir.

 

Ekran değişimi için özel olarak hazırlanmış ekipmanlar kullanılarak eski ekran çıkartılır ve yerine yeni ekran takılır. Yeni ekranın takılarak üzerine camının kapatılması ile beraber ekran değişim işleminin ilk aşaması tamamlanır. Son aşamada ise cihaz ayrıntılı şekilde test edilmekte ve cihazın ekran performansının sonucuna göre teslim işlemi gerçekleştirilmektedir. Atılmış olan her bir adımda profesyonel isimlerin olması sayesinde de cihaz, ekran değişim işleminden sonra uzun zamanlar boyunca kullanılmaya devam edilmektedir.

 

Samsung Galaxy S10e Ekran Değişiminde Ücretler

Gerçekleştirilecek işlemler için Samsung Galaxy S10e ekran değişimi ücretleri ise orijinal ekranlarda 1500TL’dir.

 

Cihazını yüksek performans ile kullanmaya devam etmek isteyenler, bizimle iletişime geçmeleri sonrasında aradıkları sonuçlara hiçbir sorunla karşılaşmadan ulaşabilirler.

 

Nasıl Tamir Ettirebilirim?

+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz. Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

Yerinde Ekran Cam Tamir Değiştirme

Bağlantıdan yol tarifi alarak telefon tamir atölyemize gelerek hizmetinizi daha hızlı alabilirsiniz: https://goo.gl/maps/JFgr39wiAYnbGBA3A

Telefon Gönderimi Nasıl Yapılır?

Yurtiçi kargosu kurumsal müşteri numaramız olan 147339934 ile yurtiçi kargo görevlisini bulunduğunuz yere çağırıp cep telefonunuzu tarafımıza gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top