Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Samsung Galaxy S22 Serisi Ön Satışa Çıktı

Konu akıllı cihazlar olduğu zaman akla ilk gelen markalardan bir tanesi şüphesiz ki Samsung. Marka, her geçen gün insanlara en iyisini sunmak adına çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. En son piyasaya sürülen Galaxy S22 serisi ise iPhone13’e rakip olacak özelliklere sahip. 4 Martta ülkemizde ön satışa çıkan Galaxy S22, S22+ ve S22 ultra daha şimdiden kullanıcılar tarafından ciddi bir ilgiyle karşılandı.

 

Samsung Galaxy S22 Serisi Kullanıcılara Ne Sunuyor?

Ön siparişler sırasında büyük bir talep ile karşı karşıya kalan Galaxy S22 serisi içerisindeki ilk cihaz olan Galaxy S22; Green, Pink Gold, Phantom White, Phantom Black renklerinde kullanıcılara sunuluyor. Cihazın 8 GB RAM ve 126 GB hafızası bulunurken satış fiyatı 14.199 TL’den başlayacak şekilde belirlenmiş. Galaxy S22+ Pink Gold,  Phantom White, Phantom Black ve Green renk alternatifleri varken 256 GB ile 126 GB hafıza seçenekleri 8 GM RAM ile kullanıcılara sunuluyor. Bu cihazın satış fiyat ise 18.999 TL’den başlıyor.

 

Bunların yanı sıra Galaxy S22 serisi içerisinde yer alan S22 Ultra ise Phantom White, Phantom Black, Green ve Burgandy renk seçenekleri ile kullanıcılara sunuluyor. Cihazın 128 GB, 256 GB ve 512 GB hafıza seçeneklerinin yanı sıra 8 GB ve 12 GB RAM özellikleri bulunuyor.

 

Yetkililer tarafından Samsung Galaxy S22 serisi yapılan açıklamalarda da belirtildiği üzere bu seri, kullanıcılarına en üst düzey akıllı cihaz deneyimini sunmayı başarıyor. Ön satışa çıkmasından çok kısa bir süre sonrasında kullanıcılar tarafından büyük bir istekle karşılaşan seriye ait cihazlar, bir önceki seriye oranla 3 kat fazla ilgiyle karşılanmış durumda.

 

Marka, ilk olarak kurulduğu günden günümüze kadar geçen süre içerisinde sürekli olarak müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde çalışmalarını sürdürdü. Akıllı cihazlar hakkında yapmakta oldukları çalışmalarda her zaman en yeni özellikleri ve kullanım kolaylığını ortaya koymayı hedefleyen markanın ortaya çıkarttığı Galaxy S22 serisi de var olan bu çalışmaların meyvelerini son derece başarılı bir şekilde kullanıcılara ulaştırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top