Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Samsung Galaxy S24+ Hakkında Yeni İddialar Ortaya Çıktı

Gelişen teknoloji ile beraber artık katlanabilir telefonlar ön plana çıkmaya başladı. Ve doğal olarak bu telefon çeşidi Samsung’un da radarına girdi. Note serisinden Galaxy Z Fold ve Flip için vazgeçen marka, şimdilerde çok daha fazla katlanabilir modeli duyurmak adına çalışmalarını gerçekleştiriyor. Markanın hedefi 2021 yılına kadar 6 taneye kadar katlanabilir akıllı cihazı piyasaya sürmek. Bu durumun Galaxy S24+ modelini etkileyip etkilemeyeceği ise merak konusu.

 

Samsung’un Yeni Katlanabilir Modelleri Yolda

Güney Kore’den dünyaya açılan marka için 2024 yılında katlanabilir akıllı telefonlar ön planda olacak. Twitter’da @RGcloudS tarafından atılmış olan bir tweet’e göre marka 2024 yılında altı taneye kadar katlanabilir akıllı telefon modeli duyurmayı hedefliyor. Ve duyurulacak cihazlar içerisinde Z Fold Ultra, Z Flip Ultra, Z Tab ve Galaxy Z Lex bulunacak. Bunların yanı sıra Galaxy Z Flip ve Galaxy Z Fold da bulunacak.

 

Sızıntıyı yapan kullanıcı aynı zamanda Z Ultra markalı olan modellerde 4K Samsung panellerinin kullanılacağını, standart olan Z modellerinde ise BOE tarafından üretilmiş olan QHD ekranların kullanılacağını belirtiyor. Bunlara ek olarak Z Flip modeli 2K Samsung ya da FHD BOE panel ile de gelebilir.

 

Atılan tweet içerisinde bahsedilen en ilginç cihazlardan bir tanesi de Galaxy Z Flex oldu. kaynağın aktardıklarına göre bu cihaz, klasik modellerin aksine üç defa katlanabilen bir model olarak kullanıcıların karşısına çıkacak. Marka aynı zamanda nispeten daha büyük orana sahip bir ekranı da tercih edecek. Samsung aynı zamanda Galaxy Z Tab ismini verdikleri bir tablet üzerinde de çalışmalarını sürdürüyor. Ve bu çalışmaların kısa bir süre içerisinde sonuçlanıp modelin kullanıcıların karşısına çıkartılmak istendiği de yine bilinen detaylar arasında yer alıyor.

 

Birçok kullanıcı ise bu aşamada katlanabilir akıllı cep telefonlarının yanı sıra Galaxy S24+ ile alakalı bilgilerin neden gelmediğini merak ediyor. Bu konuda elde edilen bilgilere göre Galaxy S24+ modeli rafa kaldırılırken seride yeni bir Premium modelin piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top