Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Samsung Galaxy S8 Arka Kapak Değişim

Samsung Galaxy S8 Arka Kapak Değişim

Samsung S8 arka kapak kırılması bir çok kullanıcının başına gelen ve darbe düşme durumlarında sıkça karşılaşılan bir durum S8 arka kapak değişimi kırıdığında mecburen yaptırılması gereken bir işlem haline geliyor. Çünkü arka pil kapağı kırılmış S8 telefonunuzun kırık hali oldukça kötü görünmesinin yanında elinize ve yüzünüzede kullanım esnasında kırılan parçaların değmesi durumda kesikler oluşturabilir ve zarar verebilir.

Telefonunuzun arka kapak değişimi yapıldığında sadece bütünsel olarak görüntüsü tamamlanmakla kalmaz böyle bir riskten de kurtulursunuz. Değişim tamamlandığında neredeyse fabrikadan çıkmışcasına telefonunuz ilk günkü haliyle görünür çeşitli koruyucu kaplamalar sayesinde telefonuzun bu tarz darbelere karşı korumasını sağlayabilirsiniz. Telefonunuz tamir edildiğinde mağazamızdan uygun aksesuarları da satın alabilirsiniz.

Samsung S8 Arka Kapak Fiyatı (orijinal) 99 TL

Eğer s8 telefonunuzun arka kapak değişimi yapılırken orijinal değil orijinal standartlarında olan A kalite yedek parça kullan ılmasını talep ettiğiniz takdir bu fiyat 69TL dir. Hangi kalitede ürün kullanılmasını talep etmek tamamen sizin seçiminizdir. Kullandığımız ürünler A kalite bile olsa her zaman orijinal standartlarını korumaktadır. İşlemin ortalama bitiş süresi 45-dk ile 1,30 saat arasında servis yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir. Gelmeden önce randevu almanız halinde bu süre kısalmaktadır.

Samsung Galaxy S8 Arka Kapak Değişimi Hakkında Sıkça Sorulanlar

-Telefonunuzdaki hiçbir bilgi silinmez bu işlem hafızan bağımsızdır.

-Telefonunuzun herhangi bir şifresini vermenize gerek yoktur.

-Telefonunuzun diğer arızaları bu arızadan bağımsızdır. Darbe alan kısımlarda oluşan diğer arızaları genellikle etkilememektedir.

-Türkiye’nin her yerinden servisimize ücretsiz kargo ile telefonunuzu gönderebilir ve tamir yaptırabilirsiniz

Teknik Servisimize Türkiye’nin 81 ilinden ücretsiz kargo gönderebilirsiniz.
+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz.
Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

Harita ve diğer bilgilere ulaşabilirsiniz. Whatsapp ve telefon numaralarımızdan destek alabilirsiniz.

Detaylı olarak nasıl çalıştığımız aşağıdaki resimde anlatılmaktadır,aklınıza takılan sorular için bize ulaşabilirsiniz.

1 Yorum

  1. Orjinal kapaktaki ime var yeni takacağınız arka kapakta da ime seri numarası yazılımıdır bunu öğrenmek istiyorum tesekur ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top