Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Samsung Galaxy S9 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy S9 ekran değişimi ile alakalı çalışmalar, alanında uzman kişilerin dikkatli bir şekilde yapması gereken çalışmalardır. Çünkü bileceğiniz üzere artık akıllı cihazlarda ekranın alt kısmı son derece önemli. Bunun nedeni ise ekranın altında cihazın ana parçalarının yer almasıdır. Dolayısıyla bu konuda yeteri kadar deneyim sahibi olmayan kişilerin ekran değiştirmek istemeleri durumunda cihazın ana parçaları ciddi anlamda zarar görecektir. Bunun sonucunda da ekran değiştirilmeye çalışılırken cihaz kullanılamaz hale gelmiş olacaktır. Siz de cihazınızın ekranında ortaya çıkan kırık ve çatlaklardan ötürü değişim işlemini yaptırmak istiyorsanız, hiç vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçmelisiniz.

 

Neden Samsung Galaxy S9 Ekran Değişimi İçin Bizimle İletişime Geçmelisiniz?

Günümüzde Samsung Galaxy S9 ekran değişimi hakkında araştırma yaptığınız zaman da görebileceğiniz üzere onlarca isim bulunuyor. Fakat bu isimlerin tamamı ne yazık ki cihazınızda istediğiniz işlemleri başarılı şekilde yapamıyor. Teknik ekibimizin bu konuda ön plana çıkmasındaki en büyük neden ise ekran değişimi ile alakalı sahip oldukları deneyim. Cihazların iç aksamları ile alakalı gerekli olan tüm bilgilere sahip olmalarından dolayı, ekran değişim işlemi esnasında hangi adımların üzerinde durulması gerektiğini net olarak bilmektedirler. Dolayısıyla işlemleri gerçekleştirirken doğru ekipmanları doğru zamanda kullanarak kısa bir süre içinde istenilen sonuçların ortaya çıkartılmasını sağlarlar.

 

Samsung Galaxy S9 Ekran Değişimi Fiyatları

Ekran değişimi işlemi yaklaşık olarak yarım saat içerisinde yapılmakta ve işlemin sonucunda cihazınızı kaldığı yerden yüksek performans ile kullanılmaya devam edilmektedir. Herhangi şekilde bilgi silinmesi gibi bir durum söz konusu olmadığı için de size ulaşması sonrasında cihazınızı kaldığı yerden kullanmaya devam edebilirsiniz. Samsung Galaxy S9 ekran değişimi fiyatları ekran türüne bağlı olarak orijinal ekranda 1350TL. Bu aşamada değişim sırasında hangi ekranın kullanılmasını istediğiniz tamamen size kalmıştır. Yapılacak görüşmeler esnasında bize istediğiniz ekran ile alakalı gerekli bilgileri eksiksiz olarak vermeniz ile beraber cihazınızda ekran ile alakalı gerekli işlemleri yaparak sonrasında hangi şekilde isterseniz ona göre teslim işlemini gerçekleştiriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top