Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Samsung Galaxy Z Flip 4 Fotoğrafları Sızdırıldı

Samsung markasına ait akıllı cihazlar, bu alanda hem görünüm hem de performans anlamında kullanıcılarına istenilenleri veriyor. Marka da belirli aralıklar ile çıkardığı yeni modellerle de bu konuda lider isimler arasında yer aldığını göstermeyi başarıyor. Klasik görünümdeki cihaz yapısının yanı sıra marka son zamanlarda katlanabilir cihazlar ile alakalı da çalışmalarına hız vermeye başlamış durumda. Bu çalışmaların bir sonucu olarak ortaya çıkartılacak Samsung Galaxy Z Flip 4 hakkında bilinen şey, cihazın 2022 Ağustos ayında tanıtılacağının tahmin edilmesiydi. Fakat geçtiğimiz günlerde cihaza ait fotoğraflar sızdırıldı.

 

Fotoğraflarda Yer Alan Samsung Galaxy Z Flip 4 Detayları

Sızdırılmış olan Samsung Galaxy Z Flip 4 render görüntüleri ile beraber cihaza ait görsel olarak pek çok farklı detayın ortaya çıkartıldığı görülüyor. TechTalkTV ise Twitter üzerinden

Cihaz ile alakalı görsel paylaştı. Paylaşılmış olan görselde de ortaya koyulduğu üzere katlanır cihaz mat bir ekrana sahip olacak. Yan kısmına bakıldığı zaman da görülebileceği gibi burada parmak izi okuyucusu bulunuyor. Daha öncesinde cihaz ile alakalı alınan bilgilere göre Galaxy Z Flip 4’te menteşe tasarımının değiştirileceğinin iddiası ön plandaydı. Paylaşılmış fotoğrafın detaylı olarak incelenmesi sonrasında görüldüğü üzere cihaza ait menteşe tasarımda herhangi bir farklılık bulunmuyor.

 

Fotoğrafın yanı sıra TechTalkTV tarafından paylaşılmış olan videoda da detaylı şekilde görüldüğü üzere Samsung Galaxy Z Flip 4 ile beraber katlanabilir modellerde ekran izini azaltmış durumda. Önceki modele oranla daha ince bir yapıya sahip olan cihazın kullanıcıların beklentilerini karşılayacağa benziyor. Bu model Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemci ile geleceği, sızdırılmış bilgiler içerisinde yer alıyor. Kullanılacak işlemcide 1 tane 3.19GHz hızında Cortex-X2, 3 tane 2.75GHz hızında Cortex-A710 ile 4 tane 1.80GHz hızında Cortex-A510 çekirdeği yer alacak. TSMC’ye ait olan 4nm teknolojisi ile üretilmiş olan işlemcide aynı zamanda Adreno grafik arabirimi de bulunuyor. 3700 mAh bataryaya sahip olacağı düşünülen cihazın fiyatının ise 999 dolardan başlayacağı, henüz kesinleşmeyen detaylar olarak kullanıcıların karşısına çıkartılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top