Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Samsung S6 Edge Ekran Değişimi

Samsung S6 Edge Ekran Değişimi

S6 edge ekran değişimi gerektiren kırık ekranlı telefonlarınızı en uygun fiyatlarla değişimini sağlanmaktadır. Telefonlarınızın darbe veya sıvı teması kaynaklı kırılması, dokunmatik kaybı yaşanması durumunda s6 edge ekran değişimleri gerçekleşmektedir. Samsung S6 Edge Ekran Değişimi

Ortalama 1 saat içerisinde teslime hazırlanan telefonunuzun ekranı orijinal ile değiştiğinden tekrar düşürüp kırmadığınız sürece ilk günkü kullanım deneyiminiz ile kullanmaya devam edeceksiniz.

Darbe kaynaklı arızalar;

  • Cihazınız çalışır durumunda iken ekranınızın hiç açılmaması  
  • Ekranda görüntü olması dokunmatik çalışmaması
  • Ekranın bir kısmında veya tamamında görüntü kaybı
  • Belli bir kısma bastırıldığına görüntünün zaman zaman gelip gitmesi
  • Telefonlarınızın ekranının renk değiştirmesi

Sıvı teması kaynaklı arızalar, darbe kaynaklı arızalarda olduğu gibi ekranda sıvı lekeleri görülebilmektedir. Bu zaman içerisinde ekranın görüntüsünün tamamen gitmesine neden olacaktır.

İşlem esnasında siz talep etmediğiniz sürece verileriniz silinmeyecektir. Verileriniz kaybolmayacaktır.

Samsung S6 Edge Ekran Değişimi İletişim

3E Teknik Servis İstanbul Kartal’da yer almaktadır ve Türkiye’nin her yerinden size en yakın Yurtiçi Kargo şubesine giderek telefonunuzu servisimize ücretsiz gönderebilir ve onarım yaptırabilirsiniz.
Yurtiçi Kargo alıcı kısmına kurumsal anlaşma kodumuz olan : 147 339 934 yazmanız halinde herhangi bir ücret ödemeksizin servisimize ulaşacaktır.

Size en yakın Yurt İçi Kargo şubesine giderek cihazınızı güzelce paketleyip yada kutusuna koyup kargo poşetinin alıcı kısmına Kurumsal anlaşma numaramız olan 147 339 931 yazıp kargo görevlisine teslim edebilirsiniz. Cihazınız servisimize ücretsiz olarak gelecektir. Servisimize ulaşan telefonunuz hakkında destek birimimiz size bilgi vermektedir.

Onarımı biten telefonunuz ödemenize istinaden belirttiğiniz adrese kargolanmaktadır.

Şehir dışından cep telefonu tamiri yaptırmak için gönderim yapmak isteyen müşterilerimizin işlem aşamaları aşağıdaki resimde detaylı olarak anlatılmıştır. Aklınıza takılan tüm sorular için bize telefon numaralarımız yada sosyal medya hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.Teknik Servisimize Türkiye’nin 81 ilinden ücretsiz kargo gönderebilirsiniz.+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz. Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

3e Teknik Servis Hizmetleri

Adres:Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul
Telelefon:+90 216 353 71 58
Cep-WhatsApp:+90 542 353 71 58

Müşteri Destek Hattı : 0542 353 71 58  –  0216 353 71 58

Nasıl çalıştığımız ile ilgili detaylı şema aşağıda yer almaktadır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top