Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Samsung Şarj Soketi Değişimi

Samsung şarj soketi değişimi ile alakalı işlemler, genel olarak yalnızca Samsung değil akıllı cep telefonu markalarına ait modelleri kullanan pek çok kişinin ilk olarak araştırdıkları işlemler arasında yer alıyor. Çünkü akıllı cihazlarda şarj sorunu belirli dönemlerde ortaya çıkabiliyor. Cihazın şarj almaması ile beraber ise cihaz ne yazık ki istenildiği gibi kullanılamıyor. Eğer ki siz de cihazınızın şarj almamasından şikayetçiyseniz ilk aşamada aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz. Bunlar sonucunda cihazınız şarj almamaya devam ediyorsa, hiç vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçmelisiniz.

 

Samsung Şarj Soketi Değişimi Öncesinde Yapabileceğiniz İşlemler

  • Şarj kablosu ya da soketi cihazın şarj almasına engel ise orijinal ürünleri kullanarak deneme yapabilirsiniz. Çünkü orijinal olmayan şarj soketi ve kablosu ile cihazda şarj almama sorunu ortaya çıkabilmektedir. Dolayısıyla orijinal ürün kullanarak cihazın şarj alıp almadığını kontrol edebilirsiniz.
  • Şarj soketinin bulunduğu bölge zamanla kir ve toz gibi parçalarla dolabilmektedir. Daha sonrasında da şarj alımında engelleme durumu söz konusu haline gelebilecektir. Dolayısıyla Samsung şarj soketi değişimi yapılmasına gerek kalmadan bu bölge temizlenerek cihazın şarj alması sağlanabilecektir. Soketin içerisinde yer alan kirin temizlenmesi esnasında dikkatli olunmalı ve bölgeye metal olmayan parçalar ile müdahale edilmelidir. Bölgeye ışık tutularak kürdan ile dikkatlice temizleme işlemi yapılarak cihazın şarj alıp almadığı kontrol edilebilir.

 

Samsung Şarj Soketi Değişimi İçin Neden Bizimle İletişime Geçmelisiniz?

Şarj soketi değişimi için bizimle iletişime geçmeniz sizlere ciddi anlamda avantajlar sağlayacaktır. Çünkü kimi zaman cihazın şarj almaması soketten kaynaklı olmayabilir. Dolayısıyla bu alanda deneyimli ekibimiz cihazınızı ayrıntılı olarak incelemektedir. Daha sonrasında da buna göre size gerekli olan çalışmaları belirtecektir. Samsung şarj soketi değişimi fiyatları modeline göre değişim göstermekte olup işlemler esnasında cihaz açılıyor olsa dahi gerek fiziksel gerekse performans anlamında cihazda herhangi bir sorun ortaya çıkmamaktadır.

Doğru adımlar takip edilerek yapılan işlemler sonucunda yapılan işlemler gerekli kontroller yapılarak cihazın teslim işlemi gerçekleştirilmiş olacaktır. Böylece siz de kısa bir zaman içinde uzmanlar tarafından yapılacak şarj soketi değişim işlemi ile beraber cihazınızı kullanmaya devam edeceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top