Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Samsung Telefon Ekran Değişimi

Samsung telefon ekran değişimi hakkında gerçekleştirilen araştırmalar her geçen gün artmaya devam ediyor. Söz konusu akıllı cep telefonları olduğu zaman akla öncelikli olarak gelen bir marka olan Samsung, belirli aralıklar ile çıkardığı yeni modelleri ile beraber bu alanda en fazla bilinen isimler arasında yer almaya da devam ediyor. Genel olarak Samsung marka cihazların ekranlarına bakıldığı zaman da görülebileceği üzere modeller geliştirildikçe ekranların boyutları ve çözünürlüklerinde de gözle görülür bir artış ortaya çıkmaya başladı. Kullanım anlamında insanlara kolaylık sağlayan bir durum, ekran bölgesinin çok daha önemli bir hale gelmesi anlamına geldi. Öyle ki bu ekranın darbe ile karşı karşıya kalması sonucunda cihazın kullanımı oldukça ciddi anlamda zor bir hale gelmiş oluyor. Bu tarzdaki durumlarda ise yapılacak olan şey ekran değişim işlemini alanında uzman isimlere yaptırmak olacaktır.

 

Samsung Telefonlarda Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Söz konusu Samsung telefon ekran değişimi olduğu zaman bu alanda deneyimli olan isimler ile iletişime geçmek son derece önemlidir. Çünkü bu işi kendiniz yapmak isterseniz ya da alanında deneyimi olmayan kişilere cihazınızı teslim etmeniz ile beraber ortaya oldukça ciddi sonuçlar çıkmış olacaktır. Cihazda bulunan ekranın değişmesi esnasında altta yer alan bağlantılara en ufak bir yanlış temas sonrasında ne yazık ki ekran değişiminin yanında daha farklı işlemlerin de yapılması gerekecektir. Bunu bilen ekibimiz, Samsung marka cihazları hangi model olursa olsun fark etmez ekran değişim işlemi ile alakalı deneyimini kullanmaktadır. Cihazın eski ekranı yerinden çıkartıldıktan sonra dikkatlice yeni ekran cihaza takılmakta ve gerekli değişim işleminin yapılması sonucunda test gerçekleştirip cihazın teslimi yapılmaktadır.

 

Samsung Telefon Ekran Değişiminde Ücretler Nelerdir?

Yapmış olunan Samsung telefon ekran değişimi ücretleri ile alakalı incelemeler esnasında da görülebileceği üzere fiyatlar telefonun modeline bağlı olarak ve kullanılacak ekrana göre farklılık göstermektedir. Bunun en büyük nedeni ise modellere göre cihazların ekranlarının boyutlarının farklı olmasıdır. Dolayısıyla cihazınız için ekran değişiminin gerekmesi durumunda bizimle iletişime geçmeniz halinde gerekli fiyat bilgisine erişmiş olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top