Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Samsung’un Bütçe Dostu Cihazı Galaxy A23 5G’nin Tanıtımı Yapıldı

Samsung, ilk olarak akıllı cihaz piyasasına girdiği günden bu yana ortaya koyduğu cihazlar ile her zaman istekleri en iyi şekilde yerine getirmeyi hedefliyor. Böylece yalnızca üst seviyeye değil, her kullanıcıya hitap etmeyi hedefliyor. Ürün çeşidini her geçen gün geliştirmeye devam eden marka, son dönemlerde ise Galaxy A23 5G versiyonu ile alakalı çalışmalarına devam ediyor. Gerçekleştirilecek olan Unpacked etkinliği ile birçok yeni ürününü piyasaya çıkartmayı hedefleyen Samsung, yeni modeli olan Galaxy A23 5G modelinin de tanıtımını gerçekleştirdi.

 

Galaxy A23 5G’nin Avrupa Satış Fiyatı 300 Euro

Hali hazırda piyasada Samsung Galaxy A23 satışa sunulmuş durumda. Bununla beraber ise birkaç aylık süre öncesinden itibaren markanın bütçe dostu olan akıllı cihazın 5G sürümünü de piyasaya sürme planlarının bulunduğu ortaya çıkmış oldu. Haftanın başında ise Samsung Galaxy A23 5G ile alakalı teknik özellikler konusundaki neredeyse tüm bilgiler görselleri ile belli hale geldi.

 

Markaya ait resmi internet sitesinde Galaxy A23 5G, belirsiz şekilde kendine yer buldu. Bu durum da daha öncesinde sızdırılmış olan özelliklerin doğrulanmasını sağladı. Cihaz, Qualcomm tarafından üretimi yapılacak Snapdragon 695 yonga setinden güç alacak. Damla çentikli geleneksel tasarıma sahip olacak modelde FHD+ çözünürlüğe sahip olan 6.6 inçlik LCD ekran paneli ile gelecek. Pek çok kişi için ön plana çıkan konulardan biri olan depolama konusunda da bilgiler netleştirilmiş durumda.

 

4 GB, 6 GB ve 8 GB olmak üzere üç farklı RAM seçeneği Galaxy A23 5G ile kullanıcılara sunuluyor. Cihazın ön kısmında 8 MP selfie kamerası yer alıyor. Arka kısımda ise dörtlü kamera kurulumu bulunuyor. 50 MP ana kamera, 5 MP ultra açılı kamera, 2 MP makro lens ve 2 MP derinlik sensörü ile kullanıcıların kaliteli video ve fotoğraf çekimleri yapmasına imkan tanınıyor.

 

25W hızlı şarj desteği ve 5000 mAh batarya ile gelecek olan Galaxy A23 5Gi kutusundan Android 12 işletim sistemi ile beraber çıkıyor. Avrupa fiyatının 300 Euro olacağı iddia edilse de marka tarafından henüz net bir fiyat ortaya çıkartılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top