Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Telefonumun Şarjı Çabuk Bitiyor

Telefonumun şarjı çabuk bitiyor sorunu, akıllı cihazların kullanımını artması ile beraber daha fazla ortaya çıkmaya başlamış sorunlardan bir tanesi. Her ne kadar akıllı cihazlar sayesinde günlük olarak pek çok farklı şeyin yapılmasına imkan tanınıyor olsa da ne yazık ki şarjları da aynı oranlarda bitiyor. İlk zamanlarda oldukça uzun süre giden şarj, farklı nedenlerden dolayı daha az gitmeye başlıyor. Üstelik bu durum her markaya ait akıllı cihazlar için geçerli olan bir durum. Cihazınızın şarjı çabuk gitmeye başladığı zaman vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçmeniz, kısa sürede çözümün ortaya çıkmasını sağlamış olacaktır.

 

Telefonumun Şarjı Çabuk Bitiyor, Ne Yapabilirim?

İlk olarak telefonumun şarjı çabuk bitiyor sorunu ile karşı karşıya kaldığınız zaman cihazınızı incelemeniz gerekmektedir. Bu inceleme esnasında ise mutlaka pil ömrünü ölçmeniz ve hangi uygulamanın ne kadar şarj tükettiğini görmeniz gerekmektedir. Kimi durumlarda yalnızca bir uygulama ile teknik detaylardan dolayı pil ömründe sorunlar ortaya çıkabilmektedir.

 

Bununla beraber cihazda kullanılmakta olan uygulamalardan bazıları arka planda çalışmaya devam eder. Dolayısıyla uygulamayı kullandıktan sonra kapattığınızı düşünürken arka kısımda çalışarak şarjın çabuk olarak bitmesine neden olabilmektedir.

 

Pil ömrünün incelenmesine rağmen telefonun şarjı çabuk bitmeye devam ediyorsa, bu aşamada sorunun doğru şekilde çözülebilmesi adına adımların çok daha profesyonel şekilde atılması gerekmektedir. Uzmanlarımız da bu aşamada devreye girerek hangi marka ya da model olduğu fark etmeden cihazınız ile alakalı incelemeleri dikkatli şekilde yapacaktır. Daha sonrasında atılması gereken adımlar için sizinle iletişime geçecektir.

 

Telefon Şarj Sorunu İçin Doğru Çözümler

İlk aşamada kendi kendinize telefonumun şarjı çabuk bitiyor sorunu için cihazınızda gerekli incelemeleri yapmanız gerekir. Buna rağmen şarj hala çabuk bir şekilde bitmeye devam ediyorsa, cihazınızı uzmanlarımıza getirmeniz atacağınız en doğru adım alacaktır. Cihazınızın bize ulaşmasından sonra ise sıra detaylı incelemelere gelecektir.

 

Genel olarak cihazın tekrardan pil ömrünün yükselmesi ve şarjının çabuk bitmemesi adına pil değiştirilecektir. Hangi marka ya da model olduğu fark etmeden tüm cihazlar için gerekli işlemleri sorunsuzca yaparak cihaz teslimini gerçekleştirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top