Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Uygun Fiyatı ile Göz Dolduran Redmi Note 12 Pro’ya Ait İlk Bilgiler Geldi

Akıllı cep telefonu dünyasında ilk sıralarda yer alan Xiaomi, Ekim ayında Redmi Note 12 serisini kullanıcılarının karşısına çıkarttı. Tasarımı ve özellikleri ile orta segmente başarılı şekilde hitap eden seri, yakın bir zamanda global pazarlarda da satışa çıkacak. Çinli şirket bu model ile beraber seriye ait üst düzey özellikleri içerisinde barındıran Redmi Note 12 Pro 5G modelinin 4G versiyonunu da vitrine çıkartmak adına hazırlıklarını sürdürüyor. Cihaz kısa bir süre öncesinde IMEI veri tabanında da görüntülendi. Bu durum, global etkinliğin yakın bir zamanda olduğu bilgisini ortaya çıkartıyor.

 

Redmi Note 12 Pro IMEI Tabanında Ortaya Çıktı

Xiaomi markasının global pazara ulaştırmak adına çalışmalarını sürdürdüğü Redmi Note 12 Pro ve seri ile alakalı yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. En son olarak Pro modelin 4G varyantının IMEI veri tabanında ortaya çıktığı görüldü. Akıllı cep telefonunun model numarası ise 2209116AG olarak belirlenmiş. Teknoloji meraklılarının bileceği üzere cihaz ilk defa çeşitli sertifikasyon sitelerinde kendini göstermiyor. Çünkü aynı model numarasıyla ve Redmi Note 11 Pro 2023 adıyla yine IMEI veri tabanında ortaya çıktı. Bunun yanı sıra Geekbench, FCC, Google Play Console, ECC ve SIRM gibi farklı platformlarda da görüldü.

 

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G’nin daha öncesinde aldığı çeşitli sertifikalar doğrultusunda Full HD+ panel, Snapdragon 732G işlemcinin yanı sıra 8 GB RAM barındırdığı da görüldü. Bunun yanı sıra akıllı cihaz Android 13 tabanlı MIUI 13 arayüzünü çalıştıracak. Tanıtım tarihi ile alakalı net detaylar ortaya çıkmamış olsa da serinin genel olarak 2023 yılında kullanıcılara sunulacağı tahmin ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top