Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Asus Zenfone 5 Ekran Değişimi

Asus Zenfone 5 Ekran Değişimi

Asus Zenfone ekran değişimi kırılma ,çatlama durumlarında ekran değişimi işleminin yapılması kaçınılmaz oluyor. Özellikle Asus Zenfone 5 ekran değişimi bu markada sıkça yaptığımız bir işlem Zenfone serilerinde genellikle ekran mürekkeplenme sorunu aslında ekranın kırılmış yada çatlamış olmasından kaynaklanmaktadır. Bu sorunun çözümü ekranın değiştirilerek yenisinin takılmasıyla çözülmektedir. Cep telefonunuzu özellikle pantolonunuzun arka cebinizde taşırken kırılmamış olsa  bile fazla kasılmayla ekranın bozulması muhtemel bir durumdur. Darbelere karşı bir çok markaya göre daha dayanıklı olan Zenfone ekranları maliyet olarak da diğer markalara göre oldukça uygun bir ekran değişim ücreti bulunmaktadır.

Asus Zenfone 5 Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?

Telefonunuzun kırık ekranı komple çıtalı bir şekilde değişmektedir bu modelde sadece ön cam değil bütünüyle ekran takılmaktadır. Ekranın değişim ücreti 169 TL’dir. Değişen ekran orjinaldir servisimiz orijinal yedek parça kullanımına tüm modellerde hassas davranmaktadır.

Ekranın Değişim Süresi Ne Kadar ?

Telefonunuzun kırık ekranının yenisi ile değiştirilmesi ortalama 30dk-90dk aralığında sürmektedir. Cep telefonunuzun tamir süresi servisimizin yoğunluğuna göre değişmekte olup en doğru bilgiyi servisimizi arayarak yada Whatsapp destek hattımızdan bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Garantisi Nasıl oluyor ?

Telefonunuzun ekranını özel bir servisde değiştirdiğinizde yetkili servis garantisinden çıkmaktadır. 3E teknik servis telefonunuzu tamir ettiğinde yedek parça ve teknik sorunlar için 6 ay garanti vermektedir. Garanti durumu ekran değişimlerinde 2 ay ile sınırlıdır kullanıcı hataları haricinde fabrikasyon ekran arızalarına karşı bu garantiyi vermektedir. Telefon ekranlarının büyük bir kısmı kullanıcı hatası (darbe,çatlama,sıkışma) olmadığı sürece kolay kolay bozulmamaktadır. Telefonunuzu ekran koruyucu ve kılıf ile kullanmanız dayanaıklılığını arttıracaktır.

3E teknik servis tüm Asus Zenfone modellerinde cep telefonu tamiri yapmaktadır. kullanıcıların yaşadığı tüm Asus zenfone arızalarına (kulaklık değişimi , entegre değişimi, şarj soketi değişimi , yan tuş değişimleri) gibi tüm arızalara onarım hizmetini garantili olarak sunmaktadır.

Tüm Asus Modellerinde Ekran Değişimi Fiyat Listesi’ne Buradan Ulaşabilirsiniz.

Servisimize Türkiye’nin her yerinden ücretsiz olarak arızalı olan telefonunuzu göndererek tamir ettirebilirsiniz. Sitemizin iletişim kısmından bize ulaşabilir, akılınıza takılan tüm sorular için Facebook ,WhatsApp ve telefon numaraklarımızdan bize ulaşarak profesyonel teknik destek alabilirsiniz. Bulunduğunuz il yada ilçe size en yakın Yurt İçi Kargo şubesine giderek 147 339 934 nolu kodumuzu kargo poşetinin alıcı kısmına yazdığınızda 3E Teknik Servis kurumsal bilgileri otomatik olarak çıkacaktır. Dilerseniz aşağıdaki çalışma şemamızdan tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Asus Zenfone 5 Ekran Değişimi İletişim

Servisimiz İstanbul Kartal merkezde Hamam Sokak No : 45 adresinde yer almaktadır.

Tüm toplu taşıma araçları ile ulaşım mevcuttur. Kartal metrosunda inip sahil yönüne giden otobüs yada minübüslere binerek servisimize 100 m uzaklıkta inebilirsiniz.

Navigasyon uygulamarına 3E teknik servis şeklinde yazdığınızda servisimize en yakın noktaya aracınızla ulaşıp yakınızdaki bir otoparka aracınızı bırakabilirsiniz.

İstanbul Dışından Ücretsiz Kargo İle Gönderim Yapabilirsiniz

Size en yakın Yurt İçi Kargo şubesine giderek cihazınızı güzelce paketleyip yada kutusuna koyup kargo poşetinin alıcı kısmına Kurumsal anlaşma numaramız olan 147 339 931 yazıp kargo görevlisine teslim edebilirsiniz. Cihazınız servisimize ücretsiz olarak gelecektir. Servisimize ulaşan telefonunuz hakkında destek birimimiz size bilgi vermektedir.

Onarımı biten telefonunuz ödemenize istinaden belirttiğiniz adrese kargolanmaktadır.

Şehir dışından cep telefonu tamiri yaptırmak için gönderim yapmak isteyen müşterilerimizin işlem aşamaları aşağıdaki resimde detaylı olarak anlatılmıştır. Aklınıza takılan tüm sorular için bize telefon numaralarımız yada sosyal medya hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Teknik Servisimize Türkiye’nin 81 ilinden ücretsiz kargo gönderebilirsiniz.
+90 216 353 71 58 yada +90 542 353 71 58 nolu telefonlarımız ile bizimle iletişim kurabilir cep telefonunuzun arızası hakkında fiyat ve durum bilgisi öğrenebilirsiniz.
Detaylı ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

3e Teknik Servis Hizmetleri

Adres : Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul
Telelefon : +90 216 353 71 58
Cep-WhatsApp : +90 542 353 71 58

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top