Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Casper A2 Ekran Değişimi

Casper A2 Ekran Değişimi

Genellikle darbe kaynaklı yaşanan Casper marka cep telefonlarının A2 modelinde ekran problemleri telefonunuzun dokunmatiğinin basmaması veya kısmen basması gibi durumlarında ortaya çıkmaktadır. Ekranınızın üzerine sert bir cisim gelmesi durumunda doğal olarak kırılma olabilir. Darbe hariç olası ekran problemleri genel olarak sıvı teması kaynaklı ortaya çıkabilir. Sıvı Teması cihazınızın sadece suya düşmesinden sonra ortaya çıkmaz. Yağmur, nem, ıslak el ile dokunmanız ve terlemeniz sonucunda da ortaya çıkmaktadır.

Böyle bir sorun ile karşılaşmanız durumunda telefonunuzun ekranının değişmesi gerekecektir. Yetkili serviste böyle bir sorun için günlerce beklemek ve neredeyse cihazın ikinci el bedeli kadar ücret ödemek yerine daha uygun maliyetler ile sorununuzu çözmüş olacaksınız. İşlem süreci ise ortalama 2 saat kadardır. Bu süre içerisinde telefonlarınızın onarımız gerçekleşip sizlere teslim edilecektir. Tamiri gerçekleşen telefonlarınızın içerisindeki verilerde herhangi bir bilgi kaybı yaşanmayacaktır. Bu konudaki hassaslığınızı paylaşmaktayız. Ayrıca ekran değişimi esnasında cihazınızın kontrolü de sağlanarak sizlere teslim edilmektedir.

Sizlere verilen fiyat haricinde sizin onayınız ve bilginiz olmadan kesinlikle ücret konusunda farkı bir rakam tahsil edilmeyecektir. Yapılacak ekran değişiminin kenarından kalkması ve toz alması durumlarına karşı 6 ay garantisi bulunmaktadır. Kullanıcı hatası olmaması durumunda ise sizlere gerekli kolaylık sağlanacaktır. İstanbul Kartal’da olan servisimiz pazar günleri hariç saat 09.00 – 20:00 arası açıktır. Bu saat aralığında sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Telefonunuza vakit ayıramamanız durumunda veya şehir dışında iseniz kargo ile göndermeniz mümkündür. Türkiye’nin her yerinden cihaz veya ürün gönderilerinizde herhangi bir kargo bedeli ödemeyeceksiniz.  

Casper A2 Ekran Değişimi İletişim

Telefonumun Ekranı Kırıldı İstanbul Dışından Gönderebilirmiyim ?

3E teknik servis Yurt içi Kargo ile anlaşmalı olduğundun 81 ildeki müşterileri ücretsiz kargo işlemiyle cep telefonu tamiri hizmetlerini sunmaktadır.Yapmanız gereken sadece size en yakın Yurtiçi Kargo şubesine giderek kurumsal alıcı kodumuzu 147 339 931 kargo poşetinizin alıcı kısmına yazmaktır kargonuzu herhangi bir ücret ödemeksizin servisimize gönderebilirsiniz.

Samsung J4 Ekran Değişimi
Samsung J4 Ekran Değişimi

İstanbul İçi Ulaşım

3E Teknik Servis İstanbul Kartal çarşıda tarfiğe kapalı Hamam Sok. no :45/ adresinde yer almaktadır.Kartal köprüsü metrodan sahil yönüne giden otobüs yada minübüslere binerek çarşı durağında indiğinizde 100m yürüme mesafesindedir.Detaylı adres bilgimiz aşağıda  yer almaktadır.

ADRES: Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul

Telefon : 0216 353 71 58

Cep     : 0542 353 71 58

Email : info@3eteknikservis.com.tr

Ayrıca şahsi aracınızla gelmek isterseniz navigasyon uygulamalarına “3E teknik servis” şeklinde yaptığınız arama sonucu en yakın noktaya ulaştıracaktır aracınızı İspark ayda yakın bir otoparka bırakıp servisimize 50m yürüyüş mesafesinde ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top