Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul +90 216 353 71 58

Blog

Samsung J4 Ekran Değişimi

j4-ekran-degisim

Samsung J4 Ekran Değişimi

Kırılma , düşme , sıkışma durumlarınızda ekranınız bozulabilir ve çalışmayabilir. Bazen de Samsung telefonunuzun ekranı üzerindeki bir kısımda yada tamamında çatlak oluşabilir. Ekran çatlaması yüzünden dokunmatik ekranı kullanamadığınız durumlarda J4 ekran değişimi yapılması gerekmektedir. Telefonununuzun ekranı ön cam + ekran şeklinde komple değişmekte ve vidasız bir yapıdadır. Ekran söküm işlemi endüstriyel makinalarımızla ısı ile yapılmaktadır. Yeniden fabrikasyon sistemler kullanılarak yerine yapıştırılır. İlk günkü ekran kalitesiyle testleri yapıldıktan sonra size teslim edilmektedir. Telefonunuzun ekranınını değiştirmek için bizimle en hızlı olarak Whatsapp destek hattımızdan , telefon numaralarımızdan yada sosyal medyadan iletişime geçebilirsiniz.
whatsapp destek

Samsung telefonunuzun ekran değişimi yapılırken orjinal yedek parça kullanılması önemlidir. Çünkü değiştirilen ekranın yan sanayi olması durumlarda özellikle Samsung amoled serili ekranlarda renk farkı belirgin bir derecede soluk durmakta hem görüntü açısından olumsuz bir durum ortaya çıkarken hemde kullanım tarafında rahatsızlık verici bir durumla karşı karşıya kalınmaktadır. Bu sebeplerden ötürü j4 ekranı değişim işlemi sırasında orjinal Samsung ekranı kullanmak oldukça önemlidir. Çünkü bu durumlarda telefonunuzun neredeyse en önemli parçası ekranıdır. Ayrıca orjinal ekranlar yan sanayi ekranlar kadar göz yormamakla beraber sağlık açısındanda belli ölçüm ve değerlere sahip ve aynı zamanda daha uzun ömürlüdür.

Samsung Telefonumun Ekranı Morlaştı

Samsung telefonların amoled serilerinde özellikle bu durum daha belirgin bir haldedir. Samsung J4 ekran değişimi ve diğer modeller de dahil bu arıza için arıyan müşterilerimizin ekran değişim fiyatından sonra belirttiği açıklama genelde telefonumun ekranında mürekkep akmış gibi bir mor leke yada küçükken büyüyerek dağılan bir morlaşma olduğu yönündedir. Çünkü Samsung amoled ekranlarda çatlama , kırılma olayı bazen dışarıdan bakıldığında anlaşılamayacak şekildedir. Bu amoledin yapısından kaynaklıdır. Bazen mikroskopla bakılarak görülebilir ama genellikle detaylı bir incelemeden sonra özellikle ışıklı bir ortamda rahatlıkla bir çatlak olduğu görülebilir. Tabii ki bu çatlağın ekran kısmının içinde olduğu için dış ekran camında bir kırılma yada çatlak olmaması ön camın dayanıklılığından amoled ekran yapısının inceliğinden kaynaklanmaktadır. iPhone ekran değişiminde ise bu durum çok farklıdır.

Samsung J4 Ekran Değişimi – Ekran Değişimi Öncesi ve Sonrası Merak Edilenler

  • Samsung ekran değişimi sonrası 6 ay garanti verilmektedir yapılan işlemin tarihi garanti kartına işlenerek size teslim edilir kullanıcı hataları (örn :kırılma,düşme , çarpma,sıvıtemas , darbe) haricinde kalan fabrikasyon durumlarda ekranınızın değişim garantisi bulunmaktadır.
  • Telefonunuzun ekran değişimnden sonra hiç bir bilginiz kaybolmaz
  • Ekran değişim iin kilit kodunuzu bizimle paylaşmanıza gerek yoktur fakat test edebilmemiz dilerseniz değişim sonrası bu işlem yanınızda yapılabilmektedir.
  • Kullanılan ekran orjinaldir

Samsung Ekran değişimi sonrası eğer cihazınız darbe sonucu ekranı kırıksa farklı arızalarında ortaya çıkma ihtimali göz önüne alınmalıdır belirtilen ekran fiyatı haricinde ücret gerektiren diğer arızalar ortaya çıksa bile fiyat bildirimi ve sizin onayınız alınmadan tamir işlemi yapılmaz.

Değişim sonrası telefonunuzun ekranında hiçbir farklılık olmaz orjinal fabrika standartlarında görüntü kalitesi ortaya çıkmaktadır.

Ekran değişimi sonrası kırılmaz koruyucu hediye edilmektedir.Fakat bizim tavsiyemzi mutlaka telefonunuzu 5D koruyucu ve bir kılıf ile kullanmanız yönündedir.İşlem sonrası aksesuar kısmımızdan uygun kılıf seçerek satın alabilirsiniz.Kılıflar düşme sırasında darbeyi emerek daha dayanıklı bir durum ortaya çıkarmaktadır.

Telefonumun Ekranı Kırıldı İstanbul Dışından Gönderebilirmiyim ?

3E teknik servis Yurt içi Kargo ile anlaşmalı olduğundun 81 ildeki müşterileri ücretsiz kargo işlemiyle cep telefonu tamiri hizmetlerini sunmaktadır.Yapmanız gereken sadece size en yakın Yurtiçi Kargo şubesine giderek kurumsal alıcı kodumuzu 147 339 931 kargo poşetinizin alıcı kısmına yazmaktır kargonuzu herhangi bir ücret ödemeksizin servisimize gönderebilirsiniz.

Samsung J4 Ekran Değişimi
Samsung J4 Ekran Değişimi

İstanbul İçi Ulaşım

3E Teknik Servis İstanbul Kartal çarşıda tarfiğe kapalı Hamam Sok. no :45/ adresinde yer almaktadır.Kartal köprüsü metrodan sahil yönüne giden otobüs yada minübüslere binerek çarşı durağında indiğinizde 100m yürüme mesafesindedir.Detaylı adres bilgimiz aşağıda  yer almaktadır.

ADRES: Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul

Telefon : 0216 353 71 58

Cep     : 0542 353 71 58

Email : info@3eteknikservis.com.tr

Ayrıca şahsi aracınızla gelmek isterseniz navigasyon uygulamalarına “3E teknik servis” şeklinde yaptığınız arama sonucu en yakın noktaya ulaştıracaktır aracınızı İspark ayda yakın bir otoparka bırakıp servisimize 50m yürüyüş mesafesinde ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top